Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Celanese nevű cégnél felvéte...

A Celanese nevű cégnél felvételnél mindenképpen követelmény a diploma?

Figyelt kérdés
2 állásajánlatot láttam tőlük, követelmény a BA (diploma). Ha valakinek felsőfokú OKJ végzettsége van, és mellette már dolgozott, akkor neki nincs esélye ilyen jellegű multi vállalatoknál?

2013. jan. 31. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fejvadász cégnél jelentkeztem egy könyvelői állásra. Nos, az a fejvadász cég a Celenase megbízásából keresett alkalmas jelölteket. Angol követelmény, és ha jól emlékszem, akkor a cégnél az interjú 2 körös, egy angol nyelvű szakmai teszt, továbbá angol-magyar nyelvű interjú.

A fejvadász továbbította a pályázati anyagomat; azonban nem jutottam tovább.....ígyhát nincs tapasztalatom arról, hogyan zajlik ott egy állásinterjú és milyen a cégnél dolgozni.

2013. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg sok HR-es azt hiszi, hogy ha az embernek nincs diplomája, akkor hülye. Ha diplomája van de még nem dolgozott sehol, akkor meg egy lusta élősködő, aki munkára alkalmatlan.

Szerintem nyelvtudással meg lehet próbálni, mondjuk az angol nem tudom, mennyire hasznos nekik, ahogy néztem inkább ritkább nyelveket kérnek. Lehet nekem is ez volt a vesztem, angolul és németül tudok, pont a két legáltalánosabb nyelven, plusz japánul egy kicsit, de az nem számít nekik.

2013. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én dolgoztam nekik 2 évig. Nekem nem volt diplomám.
2013. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Nagyon köszönöm a választ :) Nyelvtudásod milyen, mennyire használtad a cégnél? Köszi.
2013. febr. 10. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!