Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatalok gondolok itt 20-25...

Jackson666 kérdése:

Fiatalok gondolok itt 20-25 éves korig. Nektek milyen a pénzügyi helyzetetek?

Figyelt kérdés
tehát mi dolgoztok és mennyit kerestek ?mire gyüjtötök?Önellátóak vagytok vagy még nem?Meg vagytok elégedve a fizetésetekkel?És a munkátokkal?Van autótok?Lakás?Az is írjon akinek nincs munkája hogy hol tart az életben milyen végzettsége van és hogyan él meg. És azt is írjátok le hány évesek vagytok és hogy mit gondoltok mennyire vagytok sínen vagy hogy álltok az életben nehéz e vagy könnyű számotokra a nagy betűs világ.
2013. márc. 27. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Se autó, se lakás, se állat.

Félretett pénzem pedig annyi, amit kaptam fizut, de már azt is tudom, hogy mire fogom elkölteni. Hónapról hónapra élek.

24/F

2013. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érettségim van, 15 éves koromtól diák munkáztam, majd 21 évesen kezdtem el rendesen dolgozni. Hónapról, hónapra mindig félreraktam egy bizonyos részét a fizetésemnek.

Jelenleg van megtakarítva 2,6M Forintom és van egy alsó kategóriás autóm (500K).

Jelenlegi fizetésem pedig kb. nettó 100 ezer. Ebből a saját lakás még elég messzinek tűnik. Mondhatni, így, hogy itthon lakom, még elvagyok belőle, de külön költözve ez kevéske lenne.

Nem állok rosszul, bár kicsit lemaradva érzem magam, mert haverjaim már 1-2 éve Ausztriában dolgoznak 4-500 ezer Forintnak megfelelő Euróért.

Középtávú célom a határ közelébe költözni és kijárni dolgozni, majd itt lakást venni.

22/F

2013. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!