Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes belevágni a vegyészmér...

Érdemes belevágni a vegyészmérnöki képzésbe egy humán beállítottságú embernek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Van már egy diplomám és sikerült is vele elhelyezkednem. De a fizetés az siralmas, előrelépés nulla. A kémiával nem volt bajom középsuliban. Úgy gondoltam hogy levelezőn jövőre nekifutnék ennek a szaknak, természetesen úgy hogy jövő szeptemberig eljárok magántanárhoz, hogy felkészült legyek. Szerintetek van értelme?

2013. ápr. 14. 15:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
49%
szerintem nem egy Nobel-díjas ötlet.Azzal meg,hogy anno középsuliban ment, egy egyetemen kitörölheted a valagad.
2013. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olvasgass egy kicsit, az nem fog ártani, ha meg nézed mi a kötelező irodalom a vegyészmérnöki képzésen. Az meg megint más kérdés, hogy az egyetem fianszírozását hogy oldod meg.
2013. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ezek a válaszok, te első meg.....
2013. ápr. 14. 15:51
 4/17 anonim válasza:

vegyészmérnökiből van levelező képzés???

Az arzén reakcióit is otthon kell kipróbálni? Mik vannak!


Egyébként nem szakmában dolgozom úgyhogy a választ nem tudom.

2013. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: [link]
2013. ápr. 14. 16:00
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Mégis milyen választ vársz kérdező? Olyat, hogy igen vagy nem? Helyetted nem dönthetünk, csak segíthetünk ötleteket adni, mit vegyél figyelembe. Az egyetemre szabad a bejárás, menj be egy előadásra, könyvtárban nézd meg az egyetemen tanított kémia jegyzeteket - így kaphatsz leginkább képet arról, mit tanítanak ott.
2013. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Van értelme ,ha neked ez a vágyad.
2013. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Mit te első meg?? Ha humán a beállítottságod ne term.tud. szakra menj.Persze ez az én véleményem, ha fáj, minek kérdezed meg..Nem az én gondom lesz ha kibuksz és vissza kell fizetni a tandíjat, ahogy az sem érdekel ha elvégzed.
2013. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdést azért tettem fel, hogy hátha válaszol nekem egy vegyészmérnök hallgató vagy aki már végzett. Laikus véleménnyel sokra nem megyek. Nem is akartam, hogy ti döntsetek helyettem.
2013. ápr. 14. 16:46
 10/17 anonim válasza:

Akkor 24 évesen legyen annyi eszed ,hogy utána tudj nézni dolgoknak, és ne ismeretlen emberektől várj megoldást..és ha valaki leírja a véleményét te vagy felháborodva. Tudod léteznek nyílt napok stb..

És azért kommentelek ide, mert felidegesítenek az ilyen emberek,mint te már bocs.nem vagyok vegyész, de mérnők igen ,és tudom hogy ég és föld a humán szakokhoz képest.

2013. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!