Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kaptam egy álláslehetőséget...

Ha kaptam egy álláslehetőséget de már nem érdekel mert találtam mást, vissza kell írni nekik?

Figyelt kérdés
Sokáig be akartam kerülni egy helyre, de nem sikerült. Felvételiztem máshova ahová felvettek. Erre ma kaptam egy emailt, hogy ahová be akartam kerülni, az első szűrőn átestem és ha érdekel egy interjú, akkor szóljak nekik. Vissza kell írni hogy "Köszönöm már nem érdekel van másik állásom"? Amúgy egy telesen sablon email volt, csak a címzetthez írták hogy "Kedves XY" de amúgy gondolom az összes esélyesnek ezt írták.
2013. máj. 15. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaírnék. Nem egy nagy valami megírni azt a levelet, és legalább a lelkiismeretem tiszta. :)
2013. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Én is visszaírnék,kitudja még mit hoz a sors ....

:)

2013. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj vissza. Egyébként időközben elkezdtél az új munkahelyeden dolgozni? Ha még nem, akkor nyugodtan elmehetsz erre az interjúra is. Ha igen, akkor pedig udvariasan köszönd meg a lehetőséget, de utasítsd vissza.
2013. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom még, de 1 hét múlva kezdek, a munkaszerződésem már alá van írva.
2013. máj. 15. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, mivel mi magunk sem szeretjük a bunkó munkáltatókat, ezért mi sem vagyunk bunkók a munkáltatóhoz. Semmibe sem kerül egy három soros email-válasz, amiben megköszönöd a lehetőséget, és tájékoztatod, hogy most tárgytalan a dolog, mert közben van már állásod. Ennyi.
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiben nem kerül visszaírni, nem veszítesz vele semmit: köszönöd a lehetőséget, de már dolgozol, ezért tárgytalan az ajánlat.
2013. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, illik nekik visszaírni.

Másrészt soha nem tudhatod, hogy nem fogsz-e még náluk jelentkezni. Lehet, hogy a mostani helyedről próbaidő alatt elküldenek.

2013. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illik visszaírni, de én még egy interjúra is elmennék hozzájuk.
2013. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Érdekes, azt mindenki teljesen természetesnek tartja, hogy a cégek 100 pályázóból 95-nek nem is válaszolnak, de persze a munkavállalónak illik visszaírni.


Én nem hogy nem írnék vissza nekik, hanem megírnám, hogy feldughatják a szaros állásukat az anyjuk seggébe, én találtam jobbat.

2013. máj. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!