Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raszta hajú diáklány vagyok,...

Raszta hajú diáklány vagyok, és nyári munkát szeretnék. Hova vesznek fel ilyen hajjal?

Figyelt kérdés
Kiverte a biztosítékot,hogy egyik gyorsétterem sem vesz fel a hajam miatt,holott ápolt,kezelhető és így nem hullik,mint más emberek haja,szóval sokkal higiénikusabb is. Szeretnék nyárra munkát vállalni,de így nem egyszerű,ha az emberek ennyire tudatlanok és emiatt elzárkóznak.
2013. máj. 31. 09:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
tedd már magad üresbe 47 % -os mert a végén agyvérzést kapsz
2013. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Spanyolország kivételével szerintem az összes többi említett országban többet jártam, mint te, és hát nem, nem igénytelen, koszos embereket alkalmaznak ott sem.
2013. máj. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

De azert mert valaki rasztas miert koszos es igenytelen???

Lehet az orszagokban jartal ezt nem vitatom de a dolgozoi allomanyokrol gozod sincs!

Nem hiaba tart ott az orszag ahol tart mert ennyire primitiv a tarsadalom!!! Remelem elobb utobb assziminalodunk

2013. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

Emberek!

El kell fogadni, hogy bizonyos munkakörökbe vannak külsőre vonatkozó elvárások. Például bankban se dolgozhatna egy raszta, vagy egy agyontetovált ember.

Pont azért mert az emberek többségében a sztereotipiák élnek és így rontaná az üzletet.

Ezzel sajnos nem lehet mit csinálni, a társadalomnak kéne változnia hozzá, addig a vezetők pusztán az üzleti szempontok alapján döntenek így.

2013. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen sztereotípiák. Valami adatrögzítői, fordítói meló esetleg? A Szárnyason sok diákmunkát hirdetnek.
2013. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

ha így nézel ki és így érzed jól magad, akkor ez van.


keress olyan melót ahol ez nem gond, pl nyáron mindig van egy csomó koncert meg nyári fesztivál, oda is mindig keresnek diák melósokat, egy szigeten pl biztos nem gond ha rasztás a hajad.


a hülyék miatt meg ne aggódj, ha valaki nem tudja elfogadni hogy rasztás a hajad, az NEM A TE KÉPESSÉGEID HIÁNYA!

2013. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyosak vagytok :) igazából minden meló jöhet,ahol tisztességgel fizetnek a munkámért,nem szándékozom vendéglátásban dolgozni,csak a gyorsétterem volt az első gondolatom.

A sztereotípiák ellen én egyedül kevés vagyok,így nem tudom megváltani a világot,de szerintem sokat kellene még fejlődnie a társadalomnak,hogy az emberek tiszteljék és elfogadják egymást. Ha valaki rasztát lát,egyből a drogokra gondol, és fogalma sincs arról,mit képviselnek,de ez most nem ide tartozik.

Aki szerint meg kellene változnom,annak elmondom,hogy pont azért lettem raszta,mert a hajam eredeti állapotában undorító volt,sprőd és kezelhetetlen. Nem mindenkinek adatik meg a csillogó,csodás hajkorona, én is borzalmasan néztem ki vele és semmi nem segített.

A piercingesekkel,tetováltakkal semmi bajom,azzal viszont egyetértek a 47-essel,hogy a dohányosok undorítóbbak bárminél.

Mikor kicsi voltam, volt egy tetovált,piercinges főorvosom az egyik kórházban. Sokkal jobb fej volt,mint a többi orvos,és mint kiderült elég nagy szaktekintélye volt. Azóta senkit sem ítél meg a családom a külseje alapján.

2013. máj. 31. 16:00
 18/21 anonim ***** válasza:
En se azt mondtam, hogy el kell itelni a tetkosokat vagy a piercingeseket, csak azt mondtam, hogy nekem nem tetszik es akkor ilyen elven, hogyha a rasztasokat megkulonboztetik akkor oket is megkellene! De attol, hogy nekem valami nem tetszik meg nem jelenti azt hogy azt nekem el kell itelnem!! De kiraly csajszi lehetsz :)) van egyeniseged amit tetszik, harcolj es ne hagyjad magad :))
2013. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"csak azt mondtam, hogy nekem nem tetszik es akkor ilyen elven, hogyha a rasztasokat megkulonboztetik akkor oket is megkellene!"


Őket is megteszik. Minden valamit magára adó cég komolyabb pozíciójánál kikötés, hogy ne legyen látható helyen tetoválás. 100%, én is ilyen pozícióban dolgozom.

2013. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

"Dolgozni, csak TISZTÁN, pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen.

Csak úgy érdemes"

2013. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!