Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Raszta hajú diáklány vagyok,...

Raszta hajú diáklány vagyok, és nyári munkát szeretnék. Hova vesznek fel ilyen hajjal?

Figyelt kérdés
Kiverte a biztosítékot,hogy egyik gyorsétterem sem vesz fel a hajam miatt,holott ápolt,kezelhető és így nem hullik,mint más emberek haja,szóval sokkal higiénikusabb is. Szeretnék nyárra munkát vállalni,de így nem egyszerű,ha az emberek ennyire tudatlanok és emiatt elzárkóznak.
2013. máj. 31. 09:39
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy egyeseknek miért nem tetszik a raszta haj. Ugyanúgy lehet ápolni, mint a rendes hajat. És különben is, senki sem mondta, hogy a külső alapján kell megítélni valakit. Ez most olyan, hogy ha meglátsz egy rasztát, rögtön lefújjogod? Mert akkor ez nagy hülyeség. Pl lehet, hogy valaki meg a kékszeműeket utálja.

Én meg az általánosítást utálom... :P A raszta haj nem jelenti azt, hogy nem dolgozik semmit a viselője és kábszerezik. Csak tetszik neki ez a viselet, vagy Bob Marley a példaképe. :)

A raszta hajjal nincs semmi baj

2014. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!