Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ennyire nagy itthon a...

Rugorm kérdése:

Tényleg ennyire nagy itthon a munkanélküliség? Közvetítő bruttó 91eFtot ajánlott fel

Figyelt kérdés

ha hétvégén is,3 műszakban dolgozok egész hétre. Közalkalmazotti fizum nettó 49eFtra zuhant, kisgépkezelővel és érettségivel nem találok munkát Kecskemét, Szolnok, Szajolban.



Érdemes versenyszférában küszködnöm havi nettó 65eFtrt, hogyha jelenlegi munkáltatóm semmilyen iskolai végzettségemet nem akarja beszámítani a béralapba?

Merre visz az út, ha elfogadom, hogy multinál leszek napi 8 órát, hogy előre a pontos időbeosztásom sem tudatták velem?


Ha bármit elhibázok, rosszul kezelek egy asztali gépet, lefoghatják a béremből? Hogy akarnak 65eFtot fizetni, amikor az ott lévők napi szinten 5 millió Ftot termelnek ki/ fő az épületben?


Jobb továbbra is tanárnak lennem minimálbér alatt, ugye? Béküljek meg a sorsommal?



#bér #közalkalmazott #Multi közvetítő
2013. jún. 6. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, "megbékélhetsz a sorsoddal", beletörődhetsz a sz@rba, ahogy sok honfitársunk teszi,de akár kézbe is veheted a sorsodat, elkezdhetsz tanulni,képezni magad,megtalálni és kihasználni a lehetőségeidet,akár itthon,akár külföldön. Nem feltétlen kell itthon rabszolgának lenni 65 ezerért.
2013. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy van hol dolgoznod. Én már lassan egy éve vagyok munkanélküli és fél év alatt a munkaügyi központ csak egyszer hívott fel lehetőséget kínálva egy helyen, de ott is mesterembereket kerestek. Szóval vagy éhen döglesz ha nem vagy olyan szerencsés aki eltartson, vagy szolgaként robotolsz éhbérért, esetleg üzletelsz törvényesen vagy illegálisan, végül pedig ahogy írta az előző kommentelő kimész nyugatra (persze az ottani elhelyezkedéshez is szerencse kell). Én is tervezgetek, hogy ha októberig nem találok valamit, akkor szerencsét próbálok a légiónál. Sajnos gyarmatország vagyunk. :(
2013. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stavros Blofeld válasza:
100%
Én nem is értem ezt az egészet... Hát Viktor azt mondta, hogy lesz egymillió munkahely meg nem adja el a magyar földet. Rezsicsökkentés van genya, ki is plakátolták mindenhova, ki tudja mennyi közpénzből. És tudjátok miért? Mert megtehetik. Ennyi.
2013. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!