Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek álláskeresésnél...

Szerintetek álláskeresésnél járuljak hozzá önéletrajzom megőrzéséhez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor ha később felszabadul állás,akkor is megkereshetnek. Csak nyerhetsz vele
2013. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szokták mondani, de ez már előfordult valakivel?
2013. jún. 12. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok válaszolni, mert velem még nem. De veszteni valód akkor sincs. Nagyobb cégeknél el tudom képzelni,hogy működjön egy nyilvántartás erre, nem biztos, hogy lehetetlen. Ha újra van neked szimpatikus állás akkor is érdemes újra "figyelmeztetni" őket, hogy érdekel.
2013. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges, ezt csak udvariasságból mondják. Egyszerűbb feladni egy újabb hirdetést, főleg ha több hét vagy hónap is eltelt a két pályázat között.
2013. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdektelen, a legritkább esetben túrják elő a régieket.
2013. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cáfolnám a szkeptikus hozzászólásokat.


Még főiskolás koromban, másodévesként(!) bementem egy cég személyzetiséhez az önéletrajzommal (volt már némi munkatapasztalatom, csak nem szakmai), hogy szeretnék ide jelentkezni. elbeszélgettünk, megköszönte, hogy bementem, eljöttem.


9 hónappal később a személyzetis felhívott, hogy szeretnék-e még náluk dolgozni, mert üresedés lesz egy hónap múlva.


Akkor is még csak harmadéves voltam, és a cég úgy hívott fel, hogy kötnének velem akár tanulmányi szerződést is, ha a próbaidő után megfelelünk egymásnak.


Évekig dolgoztam azon a helyen.

2013. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!