Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha más lehetőségem nincs,...

Ha más lehetőségem nincs, havi 100 dollárral a Pokerstarson el lehet érni valamit, mondjuk egy idő után normális havi "fizetést" vagy ennyit nincs is értelme felrakni?

Figyelt kérdés
cash game nélkül!

2013. júl. 28. 14:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
A legnagyobb hiba amit az ilyen pókertermekbe el szoktak követni, hogy elkezdenek játék pénzel játszani, gyakorolni és látják magukon, hogy jól megy. Aztán amikor oda kerül a sor, hogy befizet egy kicsit és elkezd komolyan játszani akkor már fél, nem meri vagy pont az ellenkezője ami sokkal rosszabb! A lényeg hogy megtanuljunk veszíteni, higgadtnak maradni és ésszerűen gondolkodni. Ennyi kell a pókerhez, nah meg persze kiismerni az ellenfeled, de ez a neten elég nehéz főleg amikor egy bajnokságba dobál össze-vissza az asztalok között :)
2013. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nevetséges válaszokat látok egyszeruen felvagyok háborodva..

miert ne lehetne nyerni?? miaz hogy ha mindenki nyerne csödbe mennének te idi*ta, őket nem érdekli ki nyer jutalékbol élnek, ha te nyersz ha a józsika ha a béla nekik mind1 ugyan anyi jutalékot kapnak utánad is mint más után.

100$ bol simán elkezdheted ajánlom a 3,50$ es sit&go kat

én 3 éve pokerböl élek napi 3 20$ os headsupot megnyerek és már megvan a napi fizu. sokan azt sem tudják miröl beszélnek.

Bocsi a sok helyesírási hibáért de gyorsan kellett megírnom a választ üdv

2014. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Valaki azt írta hogy sok ismerőse nagyon jó a fórumokon :) már ez is vicc, ha valaki jó játékos nem is regel magyar fórumokra. Túl sok a játékos ?! Akkor lehet nyerni te kis csacsi, egyébként én mindig kezdő hülyék ellen veszítek, akiknek ha van egy kézbe hetespárjuk és nem jön fel hetes akkor is kitartanak a végsőkig. (Primitív majmok) általában volt szovjetek. a profikat sikerül kiblöffölnöm. Volt hogy tíz dollár befizetéssel estig 220 dollárra feljöttem, mindig dupláztam és nagyobb asztalra léptem.
2016. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!