Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIért találok munkát, miért...

MIért találok munkát, miért nem jeleznek vissza a munkáltatók, miért nem hívnak be interjúra? Úgy érzem önéletrajzom jól megírtam és a motivációs levelemet is. Nagyon el vagyok keseredve, a sok munkanélkülivel függhet össze

Figyelt kérdés
Következő végzettségeim vannak: érettségi, ECDL, pénzügyi- számviteli ügyintéző, jogi asszisztens, Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga, Biztosításközvetítői hatósági vizsga
2013. aug. 4. 22:15
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

van benne valami.

de azért szerintem ha valakinek másfél órát kell utaznia egy munkahelyre , meg vissza is másfél órát, még ha munkanélküli is, meggondolja a dolgot.


persze itt nem arra személyre gondoltam akit említettél.

oda vissza összesen munkahelyi 3-4óra utazást meggondol az ember ha családja van, meg gyerekei.

Sejtettem , hogy HR vagy valami más lehet a szakmád.

meg az igazság nagyon túltelítettség van a piacon, egyre több a diplomás, a jó kis szakmák meg már nincsenek, hisz mindenki diplomára hajt, és mint írtad azokból a szakmákból meg millió számra van diplomás

2013. aug. 5. 13:50
 22/40 anonim ***** válasza:
79%

"Ha szeretne, akkor mobilis lenne! Az akarat hiányzik sok emberből, inkább kényelmesen eléldegél Mucsacsöröge alsón és várja a munkát! Hát csak várja! A lakást ki lehet adni, amiből a másik városban lévő albérletet lehet fizetni. A gyerek járhat más iskolába is, stb. Ezek csak kifogások! Mindent lehet csak akarni kellene, de jobb a megszokott életvitel, még véletlen se kelljen kimozdulni. Nem rajongok a Nyugatért, de ott az emberek mobilak, megoldják. Itthon is meg lehetne, páran meg is teszik, a többség azonban csak ül a babérjain."


Könnyű mondani, hogy a lakást ki lehet adni, ha egyátalán találsz bérlőt, az sem egyszerű, meg azért az sem mindegy kit engedsz be a lakásodba és milyen állapotban kapod vissza, 200km-ről nehéz ellenőrizgetni. A gyerek mehet másik óvodába, iskolába, de a párom, akinek itt van jól fizető állása, amit szeret, amihez ért, ahol elismerik a munkáját, vele mi lesz?

2013. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

A HR istenség ezt is megfogja válaszolni, hát az asszony is legyen mobil!


A többdiplomásak beképzeltek ezen jót derültem, volt 4 diplomás benzinkutas munkatársam. Nem tűnt beképzeltnek, bár lehet én vagyok rossz emberismerő!


132e nettó Győrben, hol pontosan és legfőképpen milyen munkakör? Erről írhatna a HR-es hölgy bővebben. Köszönettel várom válaszát, akár privátban is.

2013. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

a diplomás beképzeltséget, mint írtam , nem mindenkire vonatkozik, csak én személy szerint találkoztam sok ilyen emberrel:)


Én is gondolkozom jelenleg is rajta, hogy végzek egy jogász főiskolát , mert tudom menne a dolog, vagy egy HR-es szakot.

de évente annyian végeznek hasonló képzést, évente rengetegen, hogy túltelítettség van szerintem a piacon, rengeteg HR diplomás, jogi diplomás van és nem talál munkát.

Emiatt tettem le eddig arról, hogy fősulit végezzek.

Nagyon sokan végeznek fősulit, de azon szakokból kevés az elhelyezkedési lehetőség, mert sokan pályáznak adott állásra.

2013. aug. 5. 15:47
 25/40 anonim ***** válasza:

"132e nettó Győrben, hol pontosan és legfőképpen milyen munkakör? Erről írhatna a HR-es hölgy bővebben. Köszönettel várom válaszát, akár privátban is."


Egy közepes méretű vállalkozás keresett legalább középfokú végzettséggel rendelkező és angol nyelvet dokumentáció olvasás szintjén értő sitelbuildert, HTML, CSS és JS ismeretekkel.

2013. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

CSS, JS HTML

úristen! hihetetlen hogy ezeknek valaki megfelelt:)

nekem kínai, kivéve a HTML-t:)

2013. aug. 5. 18:47
 27/40 anonim ***** válasza:
Dettó :)
2013. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"úristen! hihetetlen hogy ezeknek valaki megfelelt:) "


miért hihetetlen? ezek alap dolgok egy sitebuilder esetén!

2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

én utálom amikor a munkáltatók feltüntetik hogy előny bizonyos programok ismerete.

dolgoztam már jó pár helyen, szinte mindenhol más program volt.

Minden cég más programot használ.

azon programot a felvétel után kellene megtanítani az alkalmazottnak . nagyon kevés az esély rá, persze van rá esély, hogy valaki azon programba már egyszer belefutott.

2013. aug. 6. 08:34
 30/40 anonim ***** válasza:
89%
Ha már Magyarországon élünk, nem lehetne magyarul megadni a munkaköröket? Nem vagyok angolos, de mi az a sitebuilder?
2013. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!