Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIért találok munkát, miért...

MIért találok munkát, miért nem jeleznek vissza a munkáltatók, miért nem hívnak be interjúra? Úgy érzem önéletrajzom jól megírtam és a motivációs levelemet is. Nagyon el vagyok keseredve, a sok munkanélkülivel függhet össze

Figyelt kérdés
Következő végzettségeim vannak: érettségi, ECDL, pénzügyi- számviteli ügyintéző, jogi asszisztens, Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga, Biztosításközvetítői hatósági vizsga
2013. aug. 4. 22:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

"Ha már Magyarországon élünk, nem lehetne magyarul megadni a munkaköröket? Nem vagyok angolos, de mi az a sitebuilder?"


Igen, itt vagyunk, azonban ebben a szakmában alap az angol nyelvtudás, azaz ez is egy szűrő a jelentkezésnél. A sitebuilder, gyakorlatilag weboldal építő, de nagyon magyar neve nincsen, minden cég így hirdeti.

2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező azért vicces, hogy leszólod itt az egyik válaszolót, mert általánosít, és még kis analizálod, mikor te ugyan ezt teszed. Közköd hogy aki diplomás, az el van telve magától, mert te ismersz pár ilyet, sőt biztos vagy benne hogy egy diploma nélküli jobban küözd és akarkódzik mint egy diplomás. Honnan szeded ezeket a sztereotípiákat? Ha te ilyen vagy legalább nem köss bele másba.
2013. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

hidd el sokkal jobban küzd, akinek pl. csak érettségi van.

Nagyon nagyon sok ilyen emberrel találkoztam.

Megakarják mutatni, hogy bár nincs diplomájuk, de ők is sokra tudják vinni, ők is valakik, szorgalmasan végzik a munkájukat, hogy elismerjék őket

2013. aug. 6. 13:59
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 diplomám, nem vagyok ezért eltelve magamtól, már be sem írom az önéletrajzomba, jelenleg árufeltöltőnek is szívesen elmennék akár minimálbérért is, ha felvennének, nem esem össze a munkától.
2013. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hidd el sokkal jobban küzd?? Képzeld nekem is van diplomám nem 1 nap alatt lett munkám és igyekszem a lehető legtöbbet kihozni magamból hogy meg is maradjon..Meg gondolom még sokan mások. Nem más kárára kéne magadat fényezni. Már bocs.
2013. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
abszolút nem érzem úgy hogy fényezném magamat, hiszen nincs egyetlen diplomám sem, így amit írtál a fényezésről már nem állja meg a helyét
2013. aug. 6. 15:40
 37/40 A kérdező kommentje:

lehet te is odateszed magad, de egy nem diplomás 1000szer jobban, én ezt tapasztaltam nagyon sok embernél.

nem azt mondom hogy egy diplomás nem, de egy kisebb végzettségű még jobban akar érvényesülni, megakarja mutatni, hogy bár nincs diplomája, de tud olyan jó lenni és bedobja magát ezerrel

2013. aug. 6. 15:42
 38/40 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező, már megint naiv voltam. Te nem arra használod a posztod, hogy értelmes információhoz juss, hanem arra, hogy félrebeszelj és igazolást keress arra, hogy nincs munkád.

Eredmény: alibid már van több is, munkád nincs egy se. És amíg ennyire gondolod komolyan, addig így is marad. Első voltam.

2013. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, esetleg nem kellene mindig magadból kiindulni, vannak emberek akik nem csak a negatívat látják a másikban.

Bár nálad ez biztos valami berögződés lehet

2013. aug. 7. 22:08
 40/40 anonim ***** válasza:
48%

A félrebeszélés elutasítása tényleg berögzödés, lebuktam.

Te meg nem akarsz dolgozni, de szeretsz szakérteni arról, hogy erre milyen alibid van. És te is lebuktál.

No, az élet már csak ilyen. :)

2013. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!