Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fognak most keresni a...

Mennyit fognak most keresni a tanárok és elégedettek lesznek vele?

Figyelt kérdés
A pedagógus-életpálya idén kerül bevezetésre tudtommal, és azt olvastam, hogy 34%-os bérnövekedésük lesz a tanároknak, ami minimálisan is 155 ezer forintot jelent, de elérheti akár a 300 ezret is! Ezenkívül mindenféle pótlékot fognak kapni. Ez most tényleg igaz, hogy ennyit fognak minimum megkeresni havonta? Azt is hallottam, hogy sokan elégedetlenek még ezzel is. 155 ezer forint nem elég nekik??? Személy szerint kicsit felháborít, hogy egy átlag magyar dolgozó ennél jóval kevesebbet keres, még talán orvosok is, és ezek után sírnak még a tanárok? Most ténylegesen mennyit keresnek?

2013. szept. 2. 12:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
28%

"a fénymásoló papírt, tollat, rajzlapot, stb. is nekem kell megvennem (saját zsebből)"


És a diáknak is a szülei kell megvegyék a tollat, rajzlapot, fénymásolópapírt, stb.


Manapság szinte minden szakma mellett kötelező a tanulás...tapasztalatból mondom.


Ha nem vagy megelégedve miért mentél tanárnak? A fásult, passzív tanár milyen példát mutat a diákoknak?

2014. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!