Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hátrány férfiként...

Miért hátrány férfiként elhelyezkedni? Miért inkább a nőket alkalmazzák?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel egy velem egyidős nőnek, ugyanolyan iskolai végzettsége van mit nekem, ugyanannyi munkatapasztalattal rendelkezünk, vagy talán Ő kevesebbel, akkor miért inkább Őt alkalmazzák ?

2013. nov. 16. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
Kérdező az 1 véleménnyel szembe az 5 is mérvadó.
2013. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
inkább te vagy buta, de nagyon, főleg ha azt hiszed, hogy a nők dominálnak, velük van tele a felsővezetés, a menedzsment, a világ leggazdagabb és legsikeresebb emberei, ők végzik el a legtöbb piacképes mérnöki informatikai diplomát amivel ők indulnak előnyel az álláspiacon. Kivételek vannak mindkét oldalon, vannak sikeres nők, de vannak csődtömeg férfiak is, mint pl. te
2013. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:

48-as!Azért unalmas,mert mindig azt hallani, hogy a nők monotonitástűrőek,szerintem pont ellenkezőleg.


,,"Neked nincs életed mert itt ugatsz.Nyilván hülyeségeket írnak, ha így le vannak pontozva."

-> "nagyobb a türelmük, sokkal nehezebb kiakasztani őket"


Ismét bizonyítva."


Ezzel lószart nem bizonyítasz :D


,,És ha hiszed, ha nem: rengeteg olyan hátrányos tulajdonságodat tudja meg egy negyedórás interjú alatt egy jól felkészült HR-es, ami alapján te sem alkalmaznád magad, ha megtudnád."


Nem tudja meg. A HR-sek elve jól felkészültek.Én alkalmaznám magam,nem diszkriminálnék nemi alapon :D

2013. nov. 17. 17:22
 54/77 anonim ***** válasza:
# 38 Nem a sarkon dolgoztam, összetévesztesz anyukáddal, utána írtam, hogy számviteli cég, de leírom mert nem vagyok olyan jellemtelen ember mint te aki le se meri írni hova jelentkezett: Deloitte, 50 főnökből 2-3 volt nő, azok is inkább ilyen hr területen.
2013. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:
52-es!Te tűnsz egy csődtömegnek. bugyuta, feminista írásaid ezt igazolják. Amiket előbb leírtál, azok nagyjából mind igazak, valóban nagy előnnyel rendelkeznek egyes ők.
2013. nov. 17. 17:25
 56/77 A kérdező kommentje:
54es!Nem. Rád gondoltam :D
2013. nov. 17. 17:26
 57/77 A kérdező kommentje:
51-es! Nem,nem mérvadó :D
2013. nov. 17. 17:27
 58/77 anonim ***** válasza:
kezeltesd magad
2013. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:
Neked se ártana.
2013. nov. 17. 17:28
 60/77 anonim ***** válasza:
kérdező irkálj be azokkal a regekkel is amivel lepontozol mindenkit, akkor hitelesebbnek tűnsz
2013. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!