Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hátrány férfiként...

Miért hátrány férfiként elhelyezkedni? Miért inkább a nőket alkalmazzák?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel egy velem egyidős nőnek, ugyanolyan iskolai végzettsége van mit nekem, ugyanannyi munkatapasztalattal rendelkezünk, vagy talán Ő kevesebbel, akkor miért inkább Őt alkalmazzák ?

2013. nov. 16. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 A kérdező kommentje:

,,Aztán lehet gyártani az elméleteket, hogy azért nem vettek fel, mert akit felvettek miniszoknyában és kivágott blúzban volt. Lehet, de ő legalább tudott viselkedni."


Ez így van,az ilyeneket veszik fel.Ez csalás,igazságtalanság,és kur.vaság.Aki így öltözik,és így megy állásinterjúra az nem tud viselkedni.Nem tudom hány munkahelyed volt,vagy hány interjún voltál már,de az emberek általában a legjobb formájukat próbálják hozni egy állásinterjún.

2013. nov. 18. 01:54
 72/77 A kérdező kommentje:

,,amiket hozzászólásban írt valaki komolyan gondolja, akkor akár nő akár férfi, nem fogják felvenni sehová"


Nyilván ez alapján veszik fel az embereket..

Én csak visszaszóltam azoknak akik nekem beszóltak.

Mint írtam ezt kérdést inkább általánosságban véve értettem.Valamiért itt az emberek ezt képtelenek felfogni,akármilyen kérdést is teszek fel.Miért kell ugatni?Annyira érthetetlen, hogy valaki kíváncsi valamire,és ezért kérdez ?

2013. nov. 18. 01:59
 73/77 A kérdező kommentje:
69-es! Ez nem rossz ötlet :D
2013. nov. 18. 02:00
 74/77 anonim válasza:

Figyelj, nem olvastam végig minden hsz-t, de a véleményem az, h azért alkalmaznak nőket inkább, mert:


- annak kevesebb bért kell adni (kivéve ha közalkalmazott, de ott is megvan az az összeg, amennyit plusz a vezető ad vagy éppen nem ad);


- legtöbb helyen férfi a főnök, és csak szívesebben alkalmaz nőt, már csak amiatt is, mert kellemesebb látvány.

2013. nov. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

",,Az itteni írásaid alapján meglehetősen lealacsonyító módon írsz a nőkről. Komoly cégnél ez szintén nem pálya. "


És?Miért nem az?Tehát mégiscsak nő nemű a legtöbb cégvezető ?"



Kur*ára nem nő a legtöbb cégvezető, alig van női vezető, de ez el lett ugatva neked itt már 500x és le van írva mindenféle gazdasági és hr-es oldalra is. Te már csak provokálsz itt meg sírsz hogy a miniszoknyás csajt vették fel a hostess munkára helyetted(komolyabb pozíciót nem tudok elképzelni a hozzászólásaidból alkotott kép alapján, amit alkottam rólad, még a helyesírásod is borzalmas). Mondjuk ha szakmai tudást igénylő munkánál menyit számít a miniszoknya azt nem tudom.... Egyébként azért mert egy cégnél megvetik azt ahogy a nőkhöz viszonyulsz nem azt jelenti, hogy nők a vezetők, férfiak se nézik jó szemmel az ilyen hisztis p1csa "férfiakat".

2013. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:

Nem vették fel helyettem, hányszor mondtam hogy nyughass már. Hogy pénzért kefélsz és nem adózol, attól még nem te vagy a világ közepe, nem is értem miért jössz ide ugatni. Biztos te voltál az a miniszoknyás kur.va akit fölvettek, azért vagy ilyen rohadt tapasztalat, meg írásaid alapján ez jön le :D

Ha egy cégnél zavarja az embereket a nőgyalázás, akkor a vezetője csak is nő lehet,vagy valami kiherélt férfi, normális cégnél ilyennel nem foglalkoznak. Meg miért derülne ki te szerencsétlen?Ordít rólad, hogy műveletlen vagy, azért írsz ekkora baromságokat.

2013. nov. 18. 17:49
 77/77 anonim ***** válasza:
Már a második embert nézed nőnek, gondolom frusztrációdból adódik, nem kellesz a nőknek és itt éled ki magad. Hajnali 2 órakor írogatsz, gondolom munkanélküli vagy, és most keresel valami indokot, közbe meg nem is voltál munkahelyen nincs fogalmad róla ki van elnyomva egy munkahelyen
2013. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!