Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkádat puszta pénzszerzésn...

A munkádat puszta pénzszerzésnek tekinted, vagy igazán elhivatottan, szívvel-lélekkel csinálod?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénzszerzésnek. Szerintem az emberek kb. 98 %-a. Csak a mesében van, hogy az emberek szeretik a munkájukat. Képzeld el, hogy egy gyári munkás pl. mennyire élvezi a betanított munkát.
2013. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretem csinálni. Dolgoztam pusztán a pénzért is, de az nem tetszett, ott is hagytam. Így nagyjából a kétharmadát keresem az akkori jövedelmemnek, viszont sokkal jobban érzem magam. És így is bőven jut mindenre. Azért munkával az életünk jelentős része telik el. Nekem nagyon nem mindegy, hogy élvezem, vagy alig várom, hogy vége legyen a munkaidőmnek.
2013. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elhivatottan csinálom(mert ha nem így volna akkor rossz munkaerő lennék),de pusztán pénzszerzés.
2014. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!