Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kaptál munkát? Álláshirde...

Hogy kaptál munkát? Álláshirdetés útján (net, újság? ), ismerős ajánlott be, munkaügyi központ révén?

Figyelt kérdés
Vagy egyéb más módon? Voltál állásinterjún is, sok önéletrajzot küldtél el, volt alkalmassági vizsga is?
2009. nov. 29. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

"Ezt talán kérdezd meg azoktól a százezrektől, akikre nem igaz amit írtál. Főleg nem mostanság. Szoktál TV-t nézni vagy ilyenek? "


akinek nem volt lehetősége tanulni azt megértem, de eléggé sokan vannak akik ellébecolták a sulit, csak bejártak, azt hitték majd minden szuper lesz ha kijönnek, sokan nem tanultak tovább mert nem tartották fontosnak, 0 szaktudás, stb sorolhatnám, hát őket spec nem sajnálom, ennyi, nem vagyok nagyképű, én tettem azért, hogy van munkám és jó munkám van, nem csak herét a suliidőszak alatt, ennyi.

2009. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

ma 17:50



Ne fényezd magad mert fogadok annyiban amennyit te egy hónap alatt keresel, hogy jobban vagy ugyanúgy megcsinálom amit dolgozol anélkül hogy végzettségem lenne hozzá!!!


Mindegy mi a munkád, akár ügyvéd vagy tv-s vagy vagy autószerelő vagy mezőgazdász !!


Tod erre azt tudom mondani hogy voltak akik nem voltak akkora marhák mint te hogy tanultak, helyette megvették a papírt és már rég milliárdokat menekítettek ki az országból és vettek maguknak egy szigetet..


Ne hidd azt hogy mert végzettséged vagy munkád van vagy valaki is...

2009. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Te sem vagy pótolhatatlan!
2009. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
nem a papirra fenyezem magam, hanem a tudasra, noh de a kihivast elfogadom. a ceg ahol dolgozom PHP fejleszto webprogramozot keres, irsz privit, szivesen megadom a ceg nevet es jelentkezhetsz ;) senki sem potolhatatlan a cegnel, de ha innen el kene mennem, lenne melom mashol, ennyi. tettem erte eleget.
2009. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" akinek nem volt lehetősége tanulni azt megértem, de eléggé sokan vannak akik ellébecolták a sulit, csak bejártak, azt hitték majd minden szuper lesz ha kijönnek, sokan nem tanultak tovább mert nem tartották fontosnak, 0 szaktudás, stb sorolhatnám, hát őket spec nem sajnálom, ennyi, nem vagyok nagyképű, én tettem azért, hogy van munkám és jó munkám van, nem csak herét a suliidőszak alatt, ennyi. "


Igen egy csomóan elcseszték a sulit, nekem volt volt egy képzés amit elszúrtam. Emellett ott van a mai oktatás színvonala, ami általában fos minden tekintetben. De persze aki nagyon akar tud megfelelőt tanulni, és aki nagyon akar állást is talál. Ha mást nem, valami pocsék helyet.


Örülj neki hogy bejött neked, és ne ismerd meg azt az arcát a dolgoknak amit én az utóbbi 5 évben.

2009. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!