Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyemen az első...

Új munkahelyemen az első héten megváltoztatták az állásinterjún megbeszélt munkakört, egyezkedtünk, nem sikerült, majd felmondtam, még munkaszerződés sem volt, de most kötelezni akarnak, hogy írjam alá utólag?

Figyelt kérdés
Az OEP-nél be voltam, vagyis még vagyok jelentve, pedig már 1 hete nem dolgozom. Fogalmam sincs mit kellene csinálnom. Nem szeretnék aláírni semmit már

2014. jan. 14. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ez durva, nagyon komolytalan és igénytelen munkahelynek tűnik. Én ilyen helyre biztos nem mennék dolgozni, megbízhatatlanok, hírből se ismerik a rendes munkát. Remélem, nem írtál alá semmit!
2014. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
végül aláírtam, mert korrektül kifizettek és közben az előző munkahelyem nagyon megszivatott azzal, hogy elhagyta a rózsaszín kiskönyvemet és még a képembe is röhögtek, szóval hozzájuk képest, ez annyival jobb volt, hogy kilépéskor mindent odaadtak (majdnem)
2014. márc. 17. 16:12
 13/14 anonim válasza:
ezen felesleges pulzalni, megis mit tehettek volna ellened? legkozelebb ha ilyen van, ignore. Emailekre nem valaszolni, telefont nem felvenni azt hello, fojenek csak a levukben.
2014. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Felmondtam végül..úgy, ahogy tanácsoltad..semmi válasz stb
2014. nov. 19. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!