Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mért jó egyeseknek hamis...

Mért jó egyeseknek hamis álláshirdetéseket feladni?

Figyelt kérdés
mostanság nagyon teret nyert ez.főként jól hangzó irodai munkát hirdetnek.írsz nekik elkérik a számod,neved hogy majd hívnak de soha nem hívnak.büntetni kéne az ilyet.persze 1-2 ilyen után rájön az ember hogy gyanús hogy semmit nem kérnek csak a számod.mire jó ez?
2014. febr. 4. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne is mondd, engem is az őrületbe kergettek az ilyenek, amikor állást kerestem. Irodai munkának hirdetik meg, és amikor odamész interjúra akkor derül ki, hogy csak valami MLM-es szarság vagy biztosító vagy Zepter. Ráadásul nagyon erőszakosak, néha alig tudtam lerázni őket. Gyorsan meg lehet tanulni kiszűrni az ilyeneket, ilyen hirdetésekre egyszerűen nem szabad önéletrajzot küldeni. Az is legyen gyanús, hogy amikor az időpontot egyezteted velük az állásinterjúhoz és rákérdezel a cégnévre általában nem árulják el, ilyenkor mindenféle mellébeszélés van. Pl. a Zepter is csak annyit árul el magáról, hogy "svájci cég". Azt gondolják, hogy ettől majd hasra esek. Szóval könnyen meg lehet tanulni kiszűrni az ilyeneket, legközelebb már biztos, hogy én is egész más stratégiával fogok állást keresni és messze elkerülöm az ilyeneket.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
looool jaja Svájccci puritán multinac cég vagyunk,diploma előny!értékesítésben szerzett tap megint előny!pályakezdők jelentkezését várjuk :DDDDDDDDDD Magyarul kamu,az egész.és házalni küldenek valami kietlen tanyára,ahol hatszázszor leszüretelték az emberek pénzét,meg átvágás a köbön.valóban siralmas a helyzet,mondhatok még annyit,hogy az egyetlen lehetőség külföldre menni...mert magyaron tisztességes munkát,lelkesen pályázva az életben nem fogsz találni :(.
2014. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
igazad van,én is megyek majd külföldre de előtte jó lett volna még keresni egy kis pénzt.
2014. febr. 5. 17:56
 14/14 anonim válasza:
100%
Adathalászok!
2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!