Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan akinek nem jött be...

Van olyan akinek nem jött be a kulfoldi munkavallalas, ezert inkabb haza jött?

Figyelt kérdés

mi volt az ok,amiért haza jöttél?


pl. nem kaptal munkat,vagy nem emberhez melto korulmenyek kozott voltal,honvagy,megbantad -e, hogyan kezdtel uj eletet itthon,koztudottan kevesebb penzert, stb.stb ha lehet reszletesen kifejtve



2014. febr. 17. 22:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
nekem az egyik jó barátom nem bírta a külföldet, állandó honvágya volt, 6 hónap után hazament. én már 7. éve vagyok itt, de semmi esetre sem mennék hazs, már megszoktam egy életszínvonalat, nem adnám lejjebb.
2014. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Húgom Angliába ment ki. Mivel az angol tudása nem a legjobb volt, így takarítani tudott csak. Csinálta 1 éven keresztül. Sosem panaszkodott, ahogy ő mondogatja: Minden munka munka ha megfizetnek érte.

De 1 év után az angol időjárást nem bírta elviselni. Az állandó esőzések miatt, és hogy úgy igazából nem volt napsütés megviselte nemcsak lelkileg de testileg is. Fájtak a kezei, mintha köszvényes lenne. Állandóan fájt a feje a szélsőséges időjárás miatt. Így végül hazajött. Pár napra rá már dolgozott is a szakmájában. Végül is itthon ugyanannyit keres mint Angliában, igaz míg kint 6 órában azt itthon 8,5 órában keresi meg. De a húgom szerint nagyon megérte. Visszajött az életkedve. Nem fáj a feje, köszvényes fájdalmai sincsenek. Szerintem ő az egyetlen nő aki élvezi nyaranta a 40 fok melegeket..:)Nem bánta meg, hogy hazajött..

2014. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
A ferjem kapot munkat kulfoldon es en is vele mentem de nem dolgoztam. Unatkoztam egyedul voltam meg a nyelvet sem beszeltem, de a meleg volt a legrosszabb vegul azert jottem haza. Sokat vagyok kint a ferjemnel de 6 fel evnel tobbet nem birom egyfojtaba.
2014. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
De ha unatkoztál, miért nem tanultad a nyelvet addig...?
2014. febr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

Nekem bejött.


Ismerősi körben vagy a honvágy miatt mentek haza, de azok pár hónap után újra menekültek vissza, vagy azok, akik a nagy semmivel (nulla nyelvtudás, szakma nélkül) indultak el, aztán látták, hogy nem kapkodnak utánuk, nyomorognak és inkább visszamentek.

2014. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
csak is a felelőtlen nagyravágyó emberek,nyelvtudás nélkül mindíg megütik a bokájukat,aztán stoppolhatnak haza....üresgyomorral!nem kívánom azt senkinek,de az ember a saját hibájából tanul,jobb esetben!
2014. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Utolso, en nyelvtudas nelkül jöttem ki :) Azt meg mindig itt vagyok. Erdekes nekem bejött. De nem mennek vissza.
2014. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Időpont ma 10:11


Nem minden esetben van igazad. Én 8 éve nulla nyelvtudással jöttem ki Angliába. Ma egy munkaközvetítő cég irodájában dolgozom, és a férjemmel szépen éldegélünk.

A nővérem diplomásként, folyékony angol nyelvtudással jött ki. Irodában dolgozott ő is ( egy telefonos cégnél) de mégsem bírta megszokni Angliát. Hiányzott neki a jó idő, az otthoni szokások, család, barátok.. Egyszerűen nem tudott alkalmazkodni. Így hazament. otthon él már, dolgozik..

2014. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb embernek, akinek nem jön be a külföld, annál 99%-ban a nem megfelelő nyelvtudás, illetve annak hiánya okolható! Ha valaki nem beszéli a nyelvet, akkor nem épít kapcsolatokat, maximum csak magyarokkal, így bezártnak érzi magát, ekkor jönnek az időjárást, kaját, minden mást szidók, akik szerint ott minden rossz. Na, az ilyeneknek nem való a külföldi munka. 12 embert ismerek, akik hazamentek innen. 1 kivétellel az összes a nyelvtudás hiány miatt ment haza. 1 ismerősöm pedig családi tragédia miatt, de ez még érthető.
2014. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
66%
Ha fegyvert fognának a fejemhez sem jönnék haza.
2014. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!