Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt olyan hölgyek,...

Vannak itt olyan hölgyek, akik azért voltak együtt egy férfival (hosszabb-rövidebb ideig), hogy előrelépési lehetőségük legyen a karrierben? Hosszabb távon bejött? Utólag nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Én nem éltem ezzel a lehetőséggel, nem is akarok. Azonban kíváncsi vagyok, hogy akik ezt megtették/megteszik, hogyan működnek agyilag és lelkileg.

2014. máj. 11. 01:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az őszinte válaszodat, természetesen hasznosnak tartom, ezt is. Teljesen megértem, amit írsz, és aki azt mondja, hogy a pénz nem fontos, az hazudik, vagy annyi van belőle, hogy már nem fontos.

Ellenben megakadt a szemem azon a szón, hogy "siker". A siker fokmérője a pénz? Biztos, hogy a kettő együtt jár? Nem ismerem azokat a bmw-s embereket, akiket említettél, de biztos, hogy attól, hogy magasabb életszínvonalon élnek, sikeresnek számítanak? Én pl. sikeresnek tartom azt, aki egy mérnökit el tud végezni, mert van hozzá esze, tehetsége, szorgalma. Tőlem sajnos a mérnöki világ elég távol áll, ezért az én szememben te már sikeres vagy, mert egy csomó összetevő megvan benned, ami belőlem hiányzik (pl. nem tartom magam elég okosnak hozzá). Keresett szakmád van, ahol szerintem enélkül is szépen lehet lépkedni, főleg, ha nyelveket beszélsz. Lehet, hogy nem 5, hanem 10 éven belül érnéd el az áhított pozíciót munkahelyi szex nélkül. Sőt, ha külföldön dolgoznál, szerintem jóval hamarabb. Drukkolok, hogy a pénz iránti vágyad ne tépázza meg az emberi kapcsolataidat és legyenek igaz barátaid, akik bajban is melletted állnak majd.

2014. máj. 12. 14:44
 12/12 anonim ***** válasza:

Tök jó beszélgető partner vagy kérdező és hihetetlen értelmes.

Hmmm megint megfogtál a kérdéssel :)

Szerintem a siker amikor elismert vagy a szakmádban és megbecsült ami által már jó életet tudsz magadnak biztosítani,önmagában a pénz nem,csak közvetve,hogy mit teszel vele.

Mennyire leszel megbízható és mennyire leszel nyitott.

Mert ha sok pénzed van ha hozzá jó a személyiséged akkor sokkal nyitottabb egy sokkal ellazultabb ember lehetsz,könnyebben tudsz kapcsolatokat építeni is mivel a fókuszod oda tud esni.

Külföld nekem is terv igen,2-3 év múlva,példának okáért a Google céghez kerülni például,most erre kezdek készülni,gyakorolni,tanulni rá.

Jól mondod fontos a szocializálódás,hál istennek azt is űzöm,pl:angol nyelvű beszélgető klub,így több légy egy csapásra.

Igen és nagyon igazad van az én szakmámban ,,könnyű" meggazdagodni,ha hivatásként éled meg.

2014. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!