Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet nagyon sok pénzt...

Mivel lehet nagyon sok pénzt keresni tisztességgel, becsülettel?

Figyelt kérdés

Mérnöknek tanulok, de úgy érzem, ez kevés lesz egy luxus élethez, amit szeretnék megvalósítani.

Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Prada meg hasonló cuccokban szeretnék járni, Ferrarit vagy Bugattit vezetni.. stb.

Mindenhez tisztességes munkával szeretnék hozzájutni, megdolgozni mindenemért.

De kérdem én: lehetséges tudással milliárdokat keresni a mai világban?? Mert sajnos azt látom, hogy nem! Cáfoljatok meg!



2014. júl. 2. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Alapítasz egy multicéget, ami mindent visz. Olyasmit, mint a Google.
2014. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, de mérnökként csak saját vállalkozással.
2014. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Saját vállalkozás:

Tegyük fel, hogy lediplomázom, utána lehet mindjárt alapítani egy saját vállalkozást, vagy először dolgozzak alkalmazottként pitiáner bérért, és pár év elteltével lépjek ki és úgy alapítsam meg?

Mert úgy tudom, ahhoz is sok pénz kell, hogy én létrehozzak egy vállalkozást, nem?

De csak én ezt gondolom, segítsetek, mert nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal. :)

Google-féle multicég:

Ennek sem tudom, hogy kéne nekiállnom. :)


Inkább a leendő foglalkozásomhoz közeli dolgot szeretnék. :)

Járműmérnöknek tanulok, de fogalmam sincs arról sem, hogy az Audin kívül hol tudnék elhelyezkedni Magyarországon...

2014. júl. 2. 20:22
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Persze, olyat csinálsz, amit akarsz. Nem azért írtam a Google-t, hogy te is keresőt hozz létre, hanem csak példaként egy jelentős cégre, ahol valószínűleg igen jól keresnek a vezetők.
2014. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
43%
Legyél nagyon jó, és ne Magyarországon helyezkedj el. Külföldön többet tudsz majd félrerakni, abból pedig HA van egy baromi jó ötleted, tudsz indítani egy jó kis vállalkozást.
2014. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
88%

Milliárdokat? nehezen.

milliókat? simán, akár Magyarországon is.

2014. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Hát ha forgalomba is akarod helyezni, akkor a Bugattihoz azért nem ártanak a milliárdok. ;-)
2014. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
felesleges kacatokat akarsz.. hajrá! majd ha nem leszel ezekkel boldog, akkor szólj!
2014. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%

Ferrari, Bugatti, tipikus ész nélküli, a társadalom külsőleg megfelelni akaró, stílus hiányos szarok. Na mind1.


Ha igazán kreatív vagy értesz legalább 1 dologhoz, akkor simán lehetsz milliomos/milliárdos. Mivel ilyeneket kérdezel egy netes oldalon, így ezek kilőve.

2014. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Pénz kell hozzá,egy nagy ötlet,és még több pénz.

Ha a pénz meg is van,az ötlet az nagyon nehéz,már mindent kitaláltak előtted ,legalább is én mindig ezt érzem :) Pedig egy két jó ötletem nekem is van,meg is valósítom,de luxus életvitelre nem elég egy döcögő,el-el futó vállalkozás,ahhoz egy nagy kaszírozás kell ,vagy rengeteg alaptőke (több száz millió-feltételezem neked nincs,mert pont ezt szeretnéd megkeresni :D)

2014. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!