Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet nagyon sok pénzt...

Mivel lehet nagyon sok pénzt keresni tisztességgel, becsülettel?

Figyelt kérdés

Mérnöknek tanulok, de úgy érzem, ez kevés lesz egy luxus élethez, amit szeretnék megvalósítani.

Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Prada meg hasonló cuccokban szeretnék járni, Ferrarit vagy Bugattit vezetni.. stb.

Mindenhez tisztességes munkával szeretnék hozzájutni, megdolgozni mindenemért.

De kérdem én: lehetséges tudással milliárdokat keresni a mai világban?? Mert sajnos azt látom, hogy nem! Cáfoljatok meg!



2014. júl. 2. 20:07
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A support jelentős része a szoftver. Volt egyszer egy ZTE-m, karácsonyra kaptam, Android volt rajta. Ha most felajánlanának egy olyan telefont, pontosan 0 Ft-ot fizetnék érte.
2014. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm szakfordítóként dolgozik, saját vállalkozással és nem milliárdos ugyan, de nagyon sokat keres.
2014. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
2014. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
A support nem a szoftver része.
2014. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Aranyosan naiv vagy tisztelt kerdezo :)


Azok az emberek akik milliardokat keresnek, nem egy ilyen oldalon kerdeztek meg hogy hogyan kell :) Az is tevhit, hogy egy vallalkozashoz penz kell. Nem az kell, hanem tudas, kepesseg, akarat, piackepes otlet, kitartas, szerencse. A penzt mar egyszerubb hozza eloteremteni.


Azt kell mondjam hogy nagy valoszinuseggel sohasem fogsz milliardokat keresni. Marad az alkalmazotti let, az Audi nem is olyan rossz tipp.

2014. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a kérdező jelenleg álmai szintjén nem elégszik meg egy jó állással, vagy egy tisztességes vállalkozással (akár külföldön), a lehetetlen magasságokba vágyik, azt gondolja hogy ez alanyi jogon, küzdelmek érdemeként jár, hát nem jár...

Ahogy tellenek az évek a kérdező egyre lejjebb adja, ha ügyes (de csak akkor), az álmok egy közép, vagy felső vezetői pozíció betöltésére csökkennek, jó fizetéssel, céges kocsival, + ami ehhez jár... Ha e környékére kerül, akkor az már szerencse, és valaminek az elismerése, de ha nem kerül, akkor se érezze magát vesztesnek.

Persze a szuper gazdagságról lehet csevegni...

2014. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Iphone-nál nem a hardvert,szoftvert,supportot fizeted, hanem az Apple Brand-et! Ahogy a legtöbb más luxus cikknél is, a nyújtott termék,szolgáltatás minősége nem növekszik egyenes arányban az árával...
2014. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mintha magamat olvasnám,csak én a belső végén állok a faroknak ;)


Ugyanezek az álmaim én AKAROK egy komoly Proschét pl 911 Carrera 4S-t,Audi A7-est,Hublot órát,Baraka láncot,egzotikus nyaralásokat.


És nem nem akarom a péniszem hosszabítani ezekkel,hanem mindig is erre vágytam mert egy életérzés máskép mozogsz,máskép érzed magad.

Én is mérnök vagyok csak IT-ba mozgok,de úgyis tudom,hogy elérem őket.

Kérdező írd minden célod,napi 2-szer képzeld és cselekedj.


Aki meg lehurrog itt ne hallgass rá,sose add lejjebb.Itt a válaszadók 99%-nak fingja sincsen a célkitűzésről,meg a sikerességről.

Ne add lejjebb hanem tegyél érte,kőkemény lesz,vért fogsz pisilni.

2014. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
az ember elobb-utobb kinovi ezeket, hogy ilyen celjai legyenek az eletben. Majd kinovod te is.
2014. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ha ezt az utat választod, akkor mindig lesznek fujjogók. Ha még csak terv, akkor lehülyéznek, mikor megvalósítod, akkor irigykednek. Az emberek nagy része mástól várja a jobb életet (munkahely,politika,stb), de maguk nem képesek tenni érte, ezért marad a károgás, panaszkodás. Ilyen célokkal nem másnak kell termelni a pénzt, hanem magadnak, saját vállalkozásban érdemes gondolkodni. De amíg kitanulod a szakmát, hogy minőségi értéket tudj nyújtani, addig is érdemes olyan cégeknél elhelyezkedni, ahol tanulhatsz, vagy akár idővel innen ügyfeleket csábíthatsz a saját vállalkozásodhoz
2014. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!