Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet nagyon sok pénzt...

Mivel lehet nagyon sok pénzt keresni tisztességgel, becsülettel?

Figyelt kérdés

Mérnöknek tanulok, de úgy érzem, ez kevés lesz egy luxus élethez, amit szeretnék megvalósítani.

Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Prada meg hasonló cuccokban szeretnék járni, Ferrarit vagy Bugattit vezetni.. stb.

Mindenhez tisztességes munkával szeretnék hozzájutni, megdolgozni mindenemért.

De kérdem én: lehetséges tudással milliárdokat keresni a mai világban?? Mert sajnos azt látom, hogy nem! Cáfoljatok meg!



2014. júl. 2. 20:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Te lehet kinövöd mert nincsenek,de mi nem.

Tipikus magyar szemlélet semmi cél,csak elvagyunk.

Ezért undorítóak a magyarok egy buta,céltalan,ambíció nuku,idióta nép sajnos.


Hallgasd meg ezt utolsó,aztán rájössz majd a dolgokra:


https://www.youtube.com/watch?v=Ht4P2pDzp9c


https://www.youtube.com/watch?v=UOdt2fOG0ZA


Hozzáteszem én nem MLM-es vagyok,hanem IT-s.

Mielőtt jönne,hogy piramisban dolgozok.

2014. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban hogy 38 eves koromra eljutottam odaig, hogy az altalad irtakat megvehetnem, ha akarnam lehetne 911esem meg A7esem, utazhatnek akarhova, meg vehetnek mindenfele orat.


Amikor kamasz voltam en is ilyenekrol almodoztam mint te, jajdejolenne gazdagnak lenni.


Csak aztan az ember eli az eletet es rajon hogy az eletben rengeteg dolog ezerszer fontosabb, koztuk sokat raadasul nem is lehet penzen megvenni.

2014. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha az ember mer nagyot álmodni és tesz is érte, persze a túl nagy álmokból nagy csalódás is lehet, de még mindig jobb, mint 40 éves koráig a szülőkön élősködni és s**rni a világba céltalanul
2014. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!