Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún megkérdezhetem...

Állásinterjún megkérdezhetem ezt, vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek állásinterjúra telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs munkakörbe, viszont augusztusban 1 hétre le van foglalva egy nyaraló, mennénk a párommal nyaralni, szerintetek megkérdezhetem ezt, hogy ezt az 1 hét szünetet be lehetne-e majd iktatni?
2014. júl. 7. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne az interjún kérdezd meg, hanem a munkaszerződés megírásakor.


Én igencsak furcsállnám, ha valakit még fel sem vettünk, de már ilyenekkel bombázna.

2014. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, akkor a szerződés megírása UTÁN!
2014. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
50%

Ha megkérdezed jó eséllyel nem vesznek fel. Sajnos ilyenek a munkaadók. Nekem is volt hasonló, aztán csak többszöri rákérdezés után jött vissza nagy nehezen a hír hogy az állás már be van töltve. Arra se vették a fáradtságot, hogy emailben megüzenjék.

El tudod játszani hogy váratlan volt? Párod szervezte, stb?

Más módot nem igen látok, amivel ennél jobban jöhetnél ki.

2014. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
62%
A korrektség ma már nem erény.
2014. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Pedig ezt az interjún kell megkérdezni, hogyha felveszik akkor van-e arra lehetőség, hogy előre foglalt nyaralásra elengedjék próbaidő alatt.

Ugyanis ha szerződéskötéskor jön elő valaki ezzel, nagyon valószínű, hogy nemet fognak mondani.

Én tavaly az interjún kérdeztem meg, és azt mondták, hogy előre foglalásnál nem gond. Majd felvettek, és 3 hét után el is engedtek.

2014. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az első héten kérdeztem meg, és nem volt probléma.
2014. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Mar nem azert, de a szabadsagot idoaranyosan adjak ki. Ha teged felvesznek most julius kozepen, 1 max 2 nap szabadsagod lesz, nem egy het idoaranyosan. AMugy sem eselyes, hogy egy betanulas alatt levo munkatarsat az elso homnapban szabadsagra engednenek.


Amugy hogy jon ez a csaladi kapcsolatok temakorhoz?

2014. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Engem azért nem vettek fel egy 4 órás másodállásra, mert mellette volt egy főállásom -.- a 2 munkaideje nem ütötte egymást, mégse.
2014. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván nem szabadságot kell kérni, hanem azt, hogy a munkaszerződést 1 héttel későbbi kezdődátummal legyen megírva.
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
A kérdésből ugy néz ki hogy ez nem megoldás. nem az első egy hét lenne a szabadság.
2014. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!