Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok hatékonyan munkaváll...

Hol tudok hatékonyan munkavállalókat toborozni?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag friss startup cégnél vagyok és a személyügyek, így a munkaerő toborzás és első körös kiválasztás hozzám került. A problémám az, hogy egyelőre 15 embert kellene találnom, de nincs keret a fejvadász cégekre, sem a fizetett álláshirdetésekre. Különféle területek pozícióiról lenne szó, de mindhez elég komoly szakmai követelmények vannak. (Informatika, Pénzügy, Marketing, Mérnök, illetve adminisztráció a területek.)


Hol tudnék ingyen, vagy minimális anyagi ráfordítással munkavállalókat toborozni?



2014. aug. 1. 20:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Leírtam. Egy meghatározott idegen nyelv ismerete és használata írásban és érettségi.


De itt nem toborozni akarok. Nem fogom feltenni az álláshirdetést és még csak a nyelvet sem elárulni.

2014. aug. 2. 12:42
 22/25 anonim ***** válasza:

akkor csak privátban légyszi hogy megtudjam miből érdemes ön képezni magamat

nem mondom el senkinek

2014. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz meg facebookon a Szárnyas Fejvadásszal, nem tudom ismered-e. Ők kiteszik az oldalukra, majdnem 151 ezer követőjük van, csak van közöttük olyan, aki megfelel a követelményeknek. Az a lényeg, hogy hangsúlyozd ki (akár caps lockkal), hogy pl erre az adminisztrátori állásra CSAK OLYAN JELENTKEZZEN, AKI RENDELKEZIK xxxx NYELVTUDÁSSAL.

Meg ha lehet, ne gmail-es címre kérd az önéletrajzokat (hanem cégesre), mert az ilyenekre nem szívesen küldik az emberek el az önéletrajzukat...

2014. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok.


Én is állást keresek most (sajnálom, hogy nincs különleges nyelvtudásom :)), és én nem keresek apróhirdetéses oldalakon, egyszerűen komolytalannak tartom ezeket. Sok sajnos az átverés. Én a profession-n szoktam keresni (őszintén, ezen nem tudom hogy működik a hirdetés), a Szárnyas Fejvadász facebook oldalán nézem meg mindig az álláshirdetéseket, és az indeed.com-ot használom. Ott is van sok kamu, de még mindig nem annyi, mint az apróhirdetőkön. Próbáld ki esetleg ezt is, ez is ingyenes.

2014. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Elnézést, de jól értem, hogy olyan fejlesztőt kerestek aki beszél egy olyan idegennyelvet, ami nem az angol (de még csak nem is a német)? Vagy ez a különlegesebb nyelvi feltétel csak az adminisztrátorra vonatkozik? köszi!
2014. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!