Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka való egy alacsony...

Milyen munka való egy alacsony iq-val rendelkező, antiszociális nőnek? Milyen lehetőségei vannak a mai világban?

Figyelt kérdés
Az alacsony iq nem tanulatlanságot jelent, ezt gondolom mindenki érti.. Hanem azt hogy hiába végzett el pár iskolát, az ott tanultakat csak bemagolni tudta, a valóságban képtelen alkalmazni, mert nagyon rossz logikai képességei vannak, még egy sima eladói munka is gond neki, a pénz számolás, visszajáró adás. Ehhez még hozzájön az emberektől való szorongás, leblokkolás ha idegenekkel kell beszélni, sőt a saját munkatársai közt is mindenhol kiközösítetté, utált személlyé vált ahol eddig dolgozott (gyárakban). Ami olyan szintű volt hogy felmondáshoz, kirúgáshoz vezetett. Ezek alapján milyen munka lenne jó neki tartósan?
2014. szept. 3. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli portás. Ész nem kell hozzá, és éjszaka túl sok ember se jön se ki, se be.
2014. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mezőgazdasági munka.
2014. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ismerős helyzet :(

Nekem is generalizált szorongásom van,rettegek,hogy elcseszek valamit,ha valakivel beszélni kell dadogni kezdek,jogsim sincs,mert totál vepánikolok a gondoltttól,hogy csak egy szar mozdulat és meghalok,vagy én ölök meg valakit,stb,stb.

Egy állásinterjú kész rémálom,már a gondolatától is a derekamig folyik az izzadtság(semmilyen dezodor nem segít),és sorolhatánm.Pedig nekem is van diplomám,de totál leblokkolok bármi ilyen helyzetben.

Voltam pszichiátrián,de csak teletömtek benzókkal,amikől egész nap álmos voltam,nem mondom egy ideig használtak valamennyire azért,de aztán szépen hozzászoktam és semmi javulás,plusz amikor elhagytam,még a megvonási tünetekkel is szenvedtem.Magánodokira nincs óránként 5-10 ezrem,az államiba meg ezek utánn minek menjek vissza,már depressziós is vagyok,mert egy rakás szercsétlenségnek érzem magam és kilátástalannak az életem.Fogalmam sincs mi lesz így velem...:(

27/N

2014. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
takarító
2014. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
inszeminátor
2014. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!