Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok szakmát csak a...

Váltanátok szakmát csak a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Kilépnétek a szakmátokból, amit amúgy nagyon szerettek, de nem tudok egyről a kettőre jutni vele rendesen, egy olyan szakma miatt ami egyáltalán nem kapcsolódik a tiétekhez, viszont 2x annyi fizetést kapnátok érte?

Én most ilyen helyzetben vagyok és őrlődöm, mert kaptam egy lehetőséget. Nagyon jó fizetés lenne és jó munkahelyi körülmények.

Az új munka mellett szól, hogy kitanulhatnék egy új szakmát általa, amit nagyon kevesen csinálnak az országban. A mostani mellett pedig az szól, hogy imádom csinálni és jó is vagyok benne.

Tudom hogy nem minden a pénz, de ha az ember csak így tud előre jutni, akkor meg kell gondolni. Meg van az a lehetőségem is, ha nem tetszik, vissza megyek a saját munkakörömbe, de nem szeretek csak úgy ugrálni a munkahelyek között.

Mit tennétek ilyen helyzetben?



2014. nov. 13. 09:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha valaki segít kiegészíteni a netto 80-ad már nem éri meg szarabb helyre menni csak azért, hogy felkösd magad 3 év múlva mert senki se értékel. :)
2014. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!