Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hogy tudna egy...

Szerintetek hogy tudna egy magamfajta 13 éves srác?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
simán!
2015. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hátulról mellbe!
2015. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egész napomat feldobja ez a kérdés, az olvasott válaszokkal együtt pedig.... :):):) nagyon jóóóó
2015. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen így utólag én is jót röhögtem :D reggel volt még és véletlen lehagytam a kérdést :D de legalább így vicces. Tehát az volt a kérdés, hogy hogy tudnék pénzt keresni? :D
2015. febr. 13. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
A szüleiddel beszélj erről! Meg arról is, hogy mire kell, és hogy az miért és mennyire fontos neked. Meg úgy általában beszélgess többet a szüleiddel! Tök jó emberek!
2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vállalhatsz takarítást, ha van kinél, de én inkább ilyen munkát szívességből csinálnék annak, aki rászorul. Várjál még egy kicsit a munkával, még ha kevés pénzetek van, akkor is. Addig inkább művelődjél, sportoljál, képezd magad.
2015. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. febr. 15. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!