Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyar munkavállalónak...

A magyar munkavállalónak semmi nem elég jó?

Figyelt kérdés

Irodai, adminisztrátori állást hirdettem meg, nettó 100e+25eFt cafetéria/hó plusz minden törvényes aztán jönnek sorban az álláskeresők és húzzák a szájukat, hogy ez milyen kevés. Én meg köpni nyelni nem tudok, hogy mégis mire fel és mit akarnak? Ahelyett, hogy örülnének hogy kapnak tök jó fizetést és körülményeket és nem az árokpartot kapálják közmunkában!

Vagy ennyire még sem kell a munka, hogy ilyen luxust megengednek maguknak, hogy válogassanak és mindjárt mindenki 300 nettót akarna?


2015. febr. 14. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
64%
Kamu a kérdés!
2015. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
49%

A fél családom ennél rosszabb munkán ennél kevesebbet keres. Én meg büfészakos vagyok.


Szóval én se értem.

2015. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés, lehet kicsit felfokozott idegállapotban írtam ki, mert ki vagyok akadva, hogy senkinek semmi nem elég, mindenki mindjárt milliókat akar keresni anélkül, hogy egy szeget arrébb rakott volna. Örülök, hogy ennyi fizetést ki tudok gazdálkodni az alkalmazottaknak, nekem is meg kell élni valamiből.


Én is sírhattam volna, de ehelyett vállalkoztam és azt senki nem látja, hogy a vállalkozói lét sem egyszerű, csak a felszínt látják és irigykednek rám.

2015. febr. 14. 17:59
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
És milyen feltételeknek kell megfelelni az állás betöltéséhez?
2015. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
100%
Budapest?
2015. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a munka illetve mit kell tudni hozzá? (Milyen végzettség, kell-e nyelvtudás, milyen számítógépes tudás kell stb.) De amúgy akárhogy is nézzük, azért ez nem olyan hatalmas fizetés, feltételezem, Te sem ennyit keresel havonta...

Végzettség és szaktudás nélkül nem egy rossz fizetés, de ha már valaki beszél jól egy nyelvet vagy komolyabb számítógépes ismeretekre is szükség van, akkor lehet találni jobbat is, főleg Pesten...

2015. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
96%
Keleti régióban jó fizetés, Pest környékén ha nincs más elmegy, nyugati régióban ahol én is vagyok ha ennyit kinálsz hangosan kinevetlek és faképnél hagylak.
2015. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miket vársz el...Ha neked is csak a diplomás,több nyelven folyéknyoan beszélő 25 éves munkavállaló kell(de 10 év tapasztalattal :D),akkor ne csodálkozz,hogy nem tépik le a kilincsedet a jelőtek...Aki megfelel a fenit feltétleknek azt nem fenyegeti a közmunka veszélye,és nem fog ott tolongani a 100+25 cafetériáért,ami megjegyzem Budapesten még arra se elég,hogy bérelj egy garzont és megélj.

Ha azt mondod jó neked egy pályakezdő is mondjuk egy sima irodavezetői okj-vel,vagy egy 50 feletti,garantátltan tolonagni fognak...Gondolkozz el ezen!

2015. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
92%

Kereslet-kínálat. Ha ennyiért nem találsz senkit, akkor kénytelen leszel többet kínálni.


Különben meg nem évi 200 ezer a cafeteria maximális kerete?

2015. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
38%

De, 100E nettó egy emberre elég kell legyen, ha egy garzont bélel. A kaja, lakás, gyógyszerek, egyéb szükségcikkek nálunk pont ennyiből jönnek ki.

Csak az embereknek mindig elvárásaik vannak, nem tesznek semmit.

Lehet például figyelni az akciókat mint Nagymamáink, és lehet venni 10 kiló cukrot, amikor 50 forinttal olcsóbb, ez 500 forint megtakarítást jelent.

Lehet otthon főzni nagy adagot, lefagyasztani, két napra elég. Nem kell minden nap kifőzdébe járni.

És egyébként még lehetne folytatni a sort.



Nagyon sok, köztük a társadalom számára fontos szakmával keresnek csupán 100 ezer nettót az emberek (Budapesten is).

Piacképtelen diplomával például pedig örülni kell, ha nem a közmunka jön, hanem valami rendes állás.

2015. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!