Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magyar munkavállalónak...

A magyar munkavállalónak semmi nem elég jó?

Figyelt kérdés

Irodai, adminisztrátori állást hirdettem meg, nettó 100e+25eFt cafetéria/hó plusz minden törvényes aztán jönnek sorban az álláskeresők és húzzák a szájukat, hogy ez milyen kevés. Én meg köpni nyelni nem tudok, hogy mégis mire fel és mit akarnak? Ahelyett, hogy örülnének hogy kapnak tök jó fizetést és körülményeket és nem az árokpartot kapálják közmunkában!

Vagy ennyire még sem kell a munka, hogy ilyen luxust megengednek maguknak, hogy válogassanak és mindjárt mindenki 300 nettót akarna?


2015. febr. 14. 17:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tud kitermelni tisztességes bért,akkor ne vállakozzon!Vagy csináljon mindent maga/oldják meg családon belül.

Arról nem is beszélve,hogy valóban jön a bocs,de most nincs pénz,majd ekkor meg akkor,ha nekem is fizetnek.Az én férjem is dolgozott vállkozónál,hát soha többet,volt,hogy még a főnök volt megsértődve amikor 20.-án szólni mert,hogy bocsi,de azért mégis mikor óhajt fizetést adni...

2015. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem tud kitermelni tisztességes bért,akkor ne vállakozzon!"


Értelek, de szerintem fordítva vagy bekötve. Egy vállalkozónak nem kell szem előtt tartania az alkalmazottai érdekeit. Ha talál olyat, aki ingyen dolgozik neki, utasítsa vissza? Hülye lenne!


Ha valakinek nem felel meg egy adott vállalkozó által fizetett bér, azt kell csinálnia, amit a kérdező jelöltjei csinálnak. Szájat húzni, és nemet mondani. Ennyi.


A vállalkozó meg termeljen profitot! Ez a dolga.


"Az én férjem is dolgozott vállkozónál,hát soha többet"


Miért, most vállalkozó lett a férjed? Vagy a közszférában helyezkedett el?

2015. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:

" Ahelyett, hogy

örülnének hogy kapnak tök jó

fizetést és körülményeket"


Ez nem tök jó fizu. Budapesten ennél többet szokás fizetni ilyesmire.


Na és a körülmények mik? Kényelmes légkondis iroda? Ingyen kávé, tea, forró csoki? Rugalmas munkaidő? Akár otthoni munka? Vagy mi?

2015. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
72-es nem most multináld dolgozik,hahol megbecsülik,és pontosan kapja a fizut.Nem úgy egy magyar sz@rrágónál.
2015. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!