Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnád ezt a munkát...

Elvállalnád ezt a munkát netto 200 ezerért ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Van jelenleg munkám,de nem keresek annyit vele,a netto bérem itt 110 ezer ft netto.A párom nagyon erőlteti ezt a másik helyet,ahol 200 nettot is megkereshetem akár.A páromnak is van mujnkája,ő nem keres rosszul.Cserében viszont hétvégén is dolgoznom kellene,van hogy szombat vasárnap is,12-13 órát is.Gyerekünk még nincsen,hitelünk nincs.Van egy lakásunk,aminek nem vészes a rezsije.Belegondoltam,hogy nyáron hétvégén ahelyett hogy együtt lennénk,mehetnék majd dolgozni,azzal a tudattal,hogy a párom fagyizgat,strandol,jól érzi magát és ahelyett,hogy együtt lennénk,nekem ott kell majd b..assznom a rezet.A pénz az jól hangzik,de minden áron?Kockára téve ezzel a kapcsolatunkat?Heti 2 szabadnap lenne,de az lehet,hogy éppen hétfő,keddre esne.1 hónapban 1-2 szer lenne egy fél szabad hétvégém,péntek,szombat vagy vasárnap,hétfő ami szabad.Mi a véleményetek megér annyit ez a pénz?
2015. ápr. 2. 06:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Annak, hogy miért erőlteti ezt a párod, több oka lehet. Neked kell őt ismerni ahhoz, hogy mi járhat a fejében.


Jó esetben az alábbiak:


A jelenlegi bevételetekből tudtok félretenni pl egy közös lakásra, vagy csak úgy, vésztartalékra?

Ha komoly a kapcsolatotok és majd babát vállaltok, akkor is meg tudtok majd élni 3-an a Te jövedelmedből?

Vannak közös jövőbeni tervek, amihez pénz kell?


A rosszabb esetet nem részletezném, azt találd ki magad...

2015. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
55%

En elvallalnam.

Szamomra mindegy hogy a heti ket szabadnapot mikor adjak meg.

VISZONT : fugg a munkanak a tipusatol.

Ha nehez a melo, biztos nem valallalom el, fokepp ha 10-12 oraznom is kene belole.

2015. ápr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
Nem éri meg ha nem vagytok ràszorulva.én nő vagyok minden éjjel melozok kivéve hétfő péntek plusz szombat nappal is ..ha nappal épp szabad vagyok akkor a lakàst takaritom mert férjem nem segit.. aztàn közbe a gyerekeim a szomszéd egyedülàllo anyukàhoz hordja..de szerintem egyedúl os átjàr hozzà
2015. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

A rosszabb esetet nem részletezném, azt találd ki magad...



Monjdad nyugodtan...arra gondolsz,hogy esetleg tudjon mellettem flörtölni esetleg megcsalni?Ilyen dolgokra gondolsz?

2015. ápr. 2. 07:40
 15/26 A kérdező kommentje:

ma 07:38


A mostani munkahelyemen ugyan úgy dolgozunk,pont együtt érünk haza,hétvégén együtt tudunk lenni,szombat,vasárnap.Így amit normálisan együtt tudnánk lenni az a kedd,szerda este,mert 6-ra ér haza.Szabadnapomon meg egyedül lennék itthon.Szóval nagy sz..r lenne ilyen szempontból,tény félre tenni tudnánk az biztos,de kérdés,hogy megéri e,az a 100-150 ezer ft,amit félretudunk tenni.

2015. ápr. 2. 07:44
 16/26 zsani123 válasza:
61%
Elvallalnam.ugyanugy megkapod a 2nap szabadnapot.az sem egeszseges egyebkent ha allandoan egyutt vagytok.meg az hogy a parodban ennyire nem bizol..."nem tudom hogymegcsalna e"..no letere o viszi haza a tobb penzt es meg ezek utan igy beszelsz rola?.nem vagy eleg erett,es talpraesett.ha ugy lenne, elvarnad hogy eltartson az asszony mikozbe te napozol meg fagyizol meg bulizol...szeeep
2015. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
Pénzéhes a nő. Én nem vállalnám el, mert nem olyan nagy a különbség, hogy ezért megérje távol lenni egymástól.
2015. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak az zavarja, hogy ő dupla annyit keres mint te? ÉS most, hogy van egy ilyen lehetőség, azt szeretné h te is (legalább) annyit tegyél a közösbe? Hogy így tudjatok félretenni meg nyaralni ott ott, párszor egy évben? Igaz, most is jártok elmondásod szerint, de az valójában az ő részéről megy.
2015. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

ma 07:58


Kedves Zsani!Nem nem várom el ,mindig volt valamennyi pénzem,tény nem kerestem degeszre magam,de annyi mindig volt,hogy ne kelljen tőle kuncsorognom és beszálljak a kiadásokba.Nyilván a strandolást,fagyit nem tőle várom el és vártam el.Egyébként pedig arról nem tehetek,hogy ő többet keres és én a szakmámban nem tudok annyi pénzt keresni,csak nagyon sok munka árán.Ez még mindig Magyarország...

2015. ápr. 2. 08:05
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

7.29-es vagyok. Most olvasom, hogy a párod többet keres, mint Te. Ok, akkor van egy harmadik ok is a "jó esetben" verzióhoz:

A nők többsége - ez ha tetszik, ha nem - szereti anyagilag is biztonságban érezni magát egy férfi mellett, szeret a férfire megbízható támaszként tekinteni. Az erős, ambiciózus "hím" vonzó a nők számára, mert biztonságot jelent.


Mi a rosszabb eset? Szerintem szó nincs arról, hogy megcsalást tervezne, viszont az se kizárt, hogy pusztán csak több pénzt szeretne erre-arra, de mivel leírtad, hogy ő most többet keres, én inkább az előbbiekben felsorolt dolgokra tippelnék.

2015. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!