Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám ezt feldolgozni,...

Hogyan tudnám ezt feldolgozni, kiheverni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy én egyetemet végeztem, államilag támogatottban.


Nehéz iskola volt, én meg gyenge iskolából mentem. De valahogy végig vergődtem.


Többnyire egyedül, mivel haverkodás sosem volt az erősségem, így hát nem sok segítséget tudtam szerezni magamnak, pedig mint tudjuk a kapcsolati háló már felsőoktatásban is életbevágó dolog.


Végzés után nem is kaptam állást vagy másfél évig, pedig állítólag keresett a szakmám.


Persze azt kihagyják az ilyen felmérésekből, hogy nem diplomásokat keresnek, hanem olyan, akik jófejek, szépek és/vagy stréberek, tehát jók valamire)


Nagy nehezen lett egy munkahelyem protekcióval, tűrhető (kezdő) bérrel, de mivel ott haverkodáson volt a hangsúly, ezért nagyon hamar ki is kurtak.


Utána két hónap múlva találtam egy másik állást, ahova szerencse folytán be tudtam illeszkedni, de kapzsi a főnök és nagyon nyomottak a bérek.


Meg vagyok gyözödve, hogy más sokkal jobban keres, mint én, miközben lazább a munkája.


Ugyanis velem az egyik alkalmazott (aki nem is a felettesem) NAGYON durván beszél, mert kezdő vagyok és be lettem dobva a mély vízbe és persze, hogy döcögve mennek a dolgok. Olyanokat mond nekem, hogy bármikor lelőne, meg ilyesmik...


Hétvégén egy buliban voltam egyedül, mivel nem nagyon vannak barátaim. De hát a szóló ivászathoz nem is kellenek :( Ott volt egy ilyen távoli ismerős gyerek, aki csapatával nyertek valami 1 millió eurót már cégalapításra.


Aztán megkérdezte, hogy mennyit keresek, én meg megmondtam, és kinevettek, hogy ennyiért ő fel sem kelne.


Én meg szó nélkül otthagytam őket, meg a bulit, sajnos az utca végén rájöttem, hogy ott maradt a kabátom, úgyhogy azért vissza kellett settenkedni.


Egyébként az egyedül bulizással semmi gond nincs, mert ha pl egy jóképü gyerek elmegy egyedül vhova, akkor simán hazamegy vele egy vállalható csaj, de én ugye nem nézek ki jól, ugyhogy ez esélytelen. Beszélgetni persze lehet, csak az olyankor "alkalmatlankodásnak" jön le. Ugyhogy senkit sem érdekel.


Annyi ilyen bántást kaptam már életemben, hogy már nem is fájnak annyira az ujabbak, mert nincs már több hús, amit lemarjon. Ezt képletesen mondom. Persze a csontvelőbe maró fájdalom még ott marad, ugyhogy jó sosem lesz.


KÉT NAPIG még a szobámból sem volt kedvem kijönni.


2015. máj. 11. 19:09
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

teljes kavarodas van a fejedben. A szakmai ervenyesulest kevered a parkapcsolattal, pedig a kettonek semmi koze nincs egymashoz.


Valoszinuleg azert nem ersz el sehol sikereket, mert alapbol latszik rajtad hogy teljesen gorcsos vagy.

2015. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

ÉS?


hidd el, ha jól néznék ki, akkor nem lenne ez probléma. Mert most a xar nőknek sem probléma.


Amennyivel jobban néznék ki, annyival jobb nőknek kellenék. ENNYIRE EGYSZERÜ


láttam én már elég sok mindent...többek közt lezüllött depressziós, de nagyon joképü pasit, hogy buliban nem mert bemenni tánctérre, ettől függetlneül csajok mentek oda hozzá és kb hazavitték dugni. és csinos lányok!!!!

2015. máj. 11. 19:37
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

és akkor most mi lesz? 50évesen is így fogod a segged csapkodni a földhöz, mert neked (szerinted!!!) nehezebb,mint másnak?

fogadj meg egy jó tanácsot: tessék felnőni, megrázni magad,és haladni előre.

Tetszik-nem tetszik, ilyen az élet. Barátkozni kell, jó pofát kell vágni, napi 16 órát dolgozni és teperni teperni teperni. Meg lesz a gyümölcse. Ha nem vagy rá képes akkor pedig fogd be a szád és törődj bele, hogy semmi nem lesz belőled.

Ne másokat okolj már a saját nyomorodért! Mindenkinél van szebb,és jobb, ez természetes. Te törekedj arra,hogy magadból hozd ki a legjobbat.

Pl.:A gyúráshoz sem kell pénz, már kb. minden ingyenes futópálya mellett van saját súlyos "játszótér", és sok mindent otthon is meg tudsz csinálni. Igazából ebből is nagyon jól látszik, hogy te semmit a világon nem vagy hajlandó változtatni,csak hisztizni.

És most vágj vissza egy nyifinyafi hozzászólással, csak előbb fusson át az agyadon, hogy ez nekem nem fáj, én nem csesztetni akarlak Téged, ezer idegent, de ha tízezredjére is megkapod,hátha eljut az agyadig..

2015. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
IGGGEN? Másnak meg basszus nem kell 16 órát dolgozni hogy szép nővel dughasson?
2015. máj. 11. 19:42
 15/39 anonim ***** válasza:
mi a szakmád?
2015. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

nem jo ez igy, hogy én vagyok állandoan elküldve a gulágra, ilyen alap dolgokért, mint egy totál átlag nemi élet.


ugy értem, hogy NEM CSAK ÁLLANDOAN A KIBASOTT BUTA, RONDA FOS NŐKKEL :(


más basszus sokkal céltalanabb mint én, csak ugye jobba néz ki és egyből akad mindig vállalható szépségü csaj. Kb olyan, mint ami nekem akkor lenne ha kidolgoznám a belemet éveken át!


na ebből van elegem vágod?

2015. máj. 11. 19:44
 17/39 anonim ***** válasza:
aztat kérdeztem, hogy mi a szakmád?
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

ja és am az a baj, hogy az ilyen embereknél, mint én, hogy engem midnig bántanak, eljön az a pont, amikor szakad a cérna és vagy öngyi vagy valami erőszak lesz a vége :(


ilyen kiváltó okok lehetnek pl az, mikor az ember bajba sodorja magát és jól elverik :(


Hogy ne menjek messzire példáért, ott van pl a legutobbi elliot rodgeres téma, azt a gyereket is eltángálták, mert frusztrációjában le akart lökni nőket egy magaslatról, de végülis őt lökték le....hát iggggen szegény gyerek volt vagy 60 kiló és nem kalkulálta bele, hogy még a lányok is elbirnak vele :(

2015. máj. 11. 20:27
 19/39 anonim ***** válasza:

Nemtom miért nem mered kiírni ide, csak privátban. Én is ezt a szakmát tanultam szakközépben, de időben kapcsoltam, hogy nem szeretem. Abban a szakmában lehetsz sikeres, amit szeretsz is csinálni. A szépség pedig relatív, a belső sokkal többet számít, mármint ha szép nőkkel akarsz összejönni, akkor az önbizalom sokkal többet számít, mint a kigyúrt test.


Persze ha csak dugni akarsz, akkor a normális csajok el fognak kerülni ez is tuti.

2015. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

engem érdekel ez a szakma, de nem értem, hogy miért nem elég ahhoz egy diploma, hogy csak simán erőlködések nélkül megéljek belőle. És ne kelljen a szakmának élnem, hogy egy tisztességes szinten meg tudjak élni.


TISZTESSÉGESEN. Nem azt mondtam, hogy 5 éven belül mercivel járni, de ne az legyen már, hogy még egy normális telefont nem tudok megvenni teljes áron, ami nyugaton kb ingyen osztogatnak.


Ja és az meg totális tévedés gondolni, hogy a "normális" lányok nem könnyüvérüek. Könnyüvérűek ők is, csak épp a jobb pasikkal.

2015. máj. 11. 20:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!