Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak MCdonald's állásinter...

Behívtak MCdonald's állásinterjúra, szerintetek érdemes elmenni? Lent infókkal kiegészítve!

Figyelt kérdés

Telefonáltak, hogy menjek be állásinterjúra, de ne késsek mert nagyon sokan vannak...

Azokat a híreket halottam hogy nem jó ott dolgozni stb..


Az igazság az hogy én tavaly végeztem az iskolával de még munkát nem találtam, a másik baj az hogy videéken lakom és Pest KB 60 km-re van, busz meg este fél hétkor jönn utóljára, de azt mondta a telefonba hogy a műszak este 10 ig tart! Nem tudok már haza jönni, csak kocsival de az meg szerintem nem éri meg egyáltalán hogy kocsival járjak be dolgozni! Vannak alkami munkáim és azt nem kellene kihagynom, az napi 10000 Ft, de ez alkalmi van mikor megyek 2 hetet és van mikor itthon lesek, álltalában most nyáron van a munkalehetőség! :)


Különben így kezdőként, iskolával végzett személy mennyi pénz kap a robotolásért?


Nagyon köszönöm és várom a tanácsokat! Mit tanácsoltok?


2015. jún. 8. 12:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mekiben mindig minimálbért kapsz. Én 2,5 évig voltam ott, de 2,5 év után is ugyanannyi volt a bérem. Láttam 15!éve ott dolgozó bérpapírját is, neki is ugyanannyi volt. Üdv a kapitalizmusban!
2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
15 év a mekiben?!? akkor már inkább 3 Tökölön sikkasztásáért vagy valami ilyesmi :D
2015. jún. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!