Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek utazzak Budepestre...

Minek utazzak Budepestre állásinterjúkra ha úgy se vesznek fel?

Figyelt kérdés
Drága a jegy, meleg van a vonaton, ki kell öltözni hozzá, elmegy vele egy egész nap és ahol eddig voltam Budapesten oda esélyem nem volt rá hogy felvegyenek. Nem megyek többet.

2015. júl. 11. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
akkor minek jelentkeztél?
2015. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bob the builder ***** válasza:
41%
helyes közmunkára is kell valakinek mennie
2015. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: Mert azt hittem, hogy fel fognak venni és akkor költözhetek pestre, de rájöttem hogy csak azért hívnak állásinterjúra hogy megszivassanak.
2015. júl. 11. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Akkor menjél burgerezni séf fiú (vagy hogy hívják) mellé.
2015. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Azert jarj hogy tapasztalatot szerezz.


Ha ebbol tanulni is tudsz akkor fel fognak majd venni.


Hidd el, ha valakit behivnak akkor azert teszik mert látnak esélyt rá, hogy felvegyék. Különben minek hívnának be? Nekik is idő, nyűg.

2015. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Hidd el, ha valakit behivnak akkor azert teszik mert látnak esélyt rá, hogy felvegyék."


Vagy azért mert elő van nekik írva.

2015. júl. 11. 10:50
 7/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Ha úgy állsz a dologhoz, hogy úgysem vesznek fel, akkor tényleg fölösleges elmenned állásinterjúra.
2015. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

"Vagy azért mert elő van nekik írva."


Mégis ki írná elő, minek?

2015. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
mehetsz oszkárral is...
2015. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

"Mert azt hittem, hogy fel fognak venni és akkor költözhetek pestre, de rájöttem hogy csak azért hívnak állásinterjúra hogy megszivassanak."


Kedves kérdező, tudod, hogy zajlik a jelentkezők kiválasztása? Min. 3 körben.


Először megnézik a benyújtott önéletrajzokat, itt mindjárt legalább a fele ember kiesik a rostán. Aztán kiválasztanak mondjuk párszáz embert, akiket meg is hallgatnak állásinterjún. Ezután általában van még egy kör, ahol a fennmaradó, mondjuk 10 emberből kiválasztják azt az egyet, akit felvesznek.


Elhiszem, hogy idegörlő, önbizalomromboló az álláskeresés, de ha tényleg úgy állsz hozzá, hogy úgyse vesznek fel, akkor tényleg nem is fognak.

Meg kell tudnod győznöd az interjúztatót arról, hogy te lennél a legjobb választás arra a pozícióra - el kell tudnod "adni" magadat.Ha nincs önbizalmad, az kisugárzik, és akkor tényleg nem vesznek fel.


"és ahol eddig voltam Budapesten oda esélyem nem volt rá hogy felvegyenek"

Mert? Miért? Olyan helyeket pályáztál meg, amiről eleve tudtad, hogy nem leszel jó vagy nem akarod csinálni? Vagy a képzettséged nem volt megfelelő?

2015. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!