Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megeri angliaba elni informati...

Megeri angliaba elni informatikuskent?

Figyelt kérdés

Angliaba, konnyen tudnek 1.500.000 forint-os allast talalni mig magyarorszagon max 400-500 ezer forintos allast.


Tudom hogy sokkal tobbe kerul ott a megeles, foleg a lakosok.


De igy is megeri angliaba menni ha sokkal tobb a fizetes de sokkal tobbet kell kolteni lakasra, etelre....?



2015. aug. 20. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi éri meg, az az egyéntől függ. Nekem megérte, de ismerek olyat, akinek nem. Gyere ki, tapasztald meg a dolgokat, ha nem jön be, mèg mindig mehetsz màshova vagy haza.
2015. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire szereted a helyet, ahova mész.

Én évi 50.000 font alatti fizetésért el sem gondolkodnék rajta. Egyébként távmunkába is sokszor keresnek embereket(feltételezem, hogy azért, mert Londonban rettenetesen drága az irodabérlés is, így a terjeszkedés egyik legolcsóbb módja a "distributed workforce"), az nem lenne megfelelő, ha itthonról dolgoznál?

2015. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hova, ugye london szintű helyen sokszorosa a lakhatás mint egy átlagosabb "kisvárosban" Én egy Nyíregyháza szintű "kisvárosban" lakom. Itt 500 fontért kapni albérletet szóval 1000 fontból havonta megvan az életvitel ha még erre jönne még 1000font abból már korrekten el lehetne élni. Én hálózatmérnöknek készülök, Birminghambe vagy Nottingham be akarok menni ott valószínű lenne is munka.
2015. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!