Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti felmondanátok? /bővebben lent/

Ti felmondanátok? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Jelentkeztem nyolc oras,nappali munkara.Felvettek.Fizu nem olyan rossz 91-130 kozt van,bónuszoktol függően.De egy hónap utan kiderült hogy èjszakázni is kell, plusz 12 órázni is. Nèha èjjel 12órázni. Ez nem az,amièrt feladtam az elöző helyemet. Nem az,amit interjún megbeszèltünk. Ti mit tennètek? /bocsi a helyesirasert.telefonrol.
2015. aug. 24. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépnék. Éjszaka dolgozzon nekik a halál ennyiért.
2015. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés az is, hogy 91-130 között mennyi, hiszen azért baromira nem mindegy. 90-ért én sem dolgoznék éjszakai műszakban, de 130-ért már elképzelhető, persze attól is függ, mi a munka. Továbbá azt is figyelembe kell venni, hogy a 12 órázás az legálisan történik-e, vagy papíron 8 órában vagy, csak néha úgy megtoldják neked 12 órára, kompenzáció nélkül.
2015. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
éjszakai munkáért elvárnám minimum a 130 nettót de inkább a 150-et.
2015. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!