Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti kimennétek igy angliába?

Jackson666 kérdése:

Ti kimennétek igy angliába?

Figyelt kérdés
Kaptam itthon melot egy gyárba de nemnagyon kedvelem viszont angliába isvan lehetőségem kimenni kb 1 hét mulva kfc be melozni az ottani fönök azt mondta nembaj ha nemtudok angolul ugyis kimehetek majd ott megtanulok angolul. Ma kezdtem el itthon melozni havi 130 ezerért 3műszakba és nem az én világom . De most van annyi pénzem hogy kimenjek angliába meg szállásra ti mit tennétek?
2015. szept. 1. 15:28
 1/3 anonim válasza:
A nyelvet egy fél év alatt jól megtanulod. És szerintem jó munka ne habozz a nyelvet tanuld ès legyèl kitartó!
2015. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor átgondolom
2015. szept. 1. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, én mennék. Betanított munkát bármikor kapsz, sőt, ha jól megtanulsz angolul még jobbat is.

Ha nem tudsz angolul, nem gond ilyen helyen, az étlapot kell jól bevágni.

Azért jól nézz utána, utazás, szállás, ilyenek, nehogy átverjenek.

2015. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!