Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan működik egy itthon...

Hogyan működik egy itthon megszerzett diploma utáni munkavállalás külföldön?

Figyelt kérdés

Van egy diploma( eü-s tudományok területen), nyelvttudás meg van. Megbízható oldalon meghirdetett állás megszerzése céljából felveszem emailben a kapcsolatot a munkáltató vállalattal. Tovább? Léteznek ilyen skypeos interjúk vagy komolyabb munkára személyesen működnek csak a dolgok?


Köszönöm!


2015. szept. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még soha sem ajánlottak skype-ot. Pedig kerestem elég sokat, 600 km-re simán meghívtak úgy, hogy személyes és "sajnos az utiköltséget nem tudjuk téríteni".


Műszaki területről van szó, és németekről. Lehet másholl másképp működnek.


Video interjú csak úgy volt hogy magyar cég akart felvenni, és adott projektre kiküldeni, és ott bevett gyakorlat volt a cégek közt.

2015. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Skype interjú utàn kerültem ki Angliàbs mint mobil alkalmazas fejlesztő.
2015. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ezért mondtam, mert hallottam ilyent angliáról, de nem tudtam igaz-e, mert az ismeretségi körből nem volt ilyen tapasztalat.
2015. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!