Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet normális munkát szerezni...

Lehet normális munkát szerezni 4 év gimnázium nélkül? (16 évesen)

Figyelt kérdés

Ott kezdeném hogy ezt nem azért kérdezem mert nem kerültem be sehová, hanem azért mert már elegem van az iskolából, semmi értelmét nem látom. Most egy kéttan gimibe vagyok 0.-os, úgyhogy még négy teljes évem lenne mielőtt letenném az érettségit, amivel tulajdonképpen csak a seggemet tudnám kitörölni. Az egyetemhez meg már végképp nem lenne türelmem (lehet hogy pénz se). Angolból nagy eséllyel le tudnám tenni a felsőfokút, de ha az nem sikerülne akkor a közép az 100%.


Szóval szeretnék találni egy munkát ahová nem kell érettségi és egész jól keres. Szívesen elvégeznék előtte egy ilyen 1 éves intenzív képzést ami felkészít rá mindenféle irodalom meg töri nélkül (már ha létezik ilyen). Gondoltam arra hogy gimi mellett dolgozok, de akkor nem lenne időm leckét írni, tanulni meg főleg. Ha meg hétvégén dolgoznék az sz*rt se érne, keresnék vagy tízezret egy hónap alatt, és lehet így is sokat mondok... Tehát marad a normális munka. A segédmunka nem jöhet szóba, nagyon kevés a fizetés, és hiába dolgozok, nem fogok magasabbra jutni.


Na már megint túl sok lett a rizsa... Lényeg a lényeg, nem akarok még 8 évet elb***ni tanulással. Így is rosszul érzem magam hogy a szüleimen élősködök 0 felelősséggel. 1 év még ok, de utána inkább elmegyek kanadába kocsit mosni, azzal is jobban járok.



2016. márc. 4. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előző: Attól függ melyik ország, melyik város.

Pl sok helyen csak az óvoda 400-500 euró stb, albérletben mi egy kisvárosban külföldön 1.5 szobára fizettünk 1500 eurót, és nem találtunk olcsóbbat. Szóval nem mindegy hol él az ember. De persze 2 fizetésből is könnyebb kijönni már 2-3 embernek, mint 1 fizetésből 1 embernek.

2016. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen, mert ha egyedul vagy mondjuk nem mesz egy 3-4 szobas lakasba, hanem csak 1-2-be azert, ami olcsobb. Valoban fugg attol melyik varos, melyik orszag, de attol fuggetlenul elobb lehet boldogulni. 2014 novembere ota en kerestem csak a csaladban a felesegem itthon volt, es 1-2 honapja taalt csak munkat. szoval egy fizetesbol eltunk mi is. Nem azt mondom hogy minden heten etterembe jartunk, de meg igy is sokkal elobb kijottunk anyagilag, mint otthon.
2016. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szard le mit mond más én érettségi nélkül keresek nettó 250 ezret+cafeteria két műszak az igaz de simán elfogadható.Ha van túlóra a 350-400 sem lehetetlen igaz hogy heti 60 órát melózol de amikor megjön nem fancsalogsz már.
2018. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as,csak azt nem írtad, hogy milyen végzettséggel és hol? (jó, gondolom a 2 műszakból, hogy gyár, de milyen, az ország mely részén, stb.?)
2018. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!