Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új munkahelyemen 8 órára be...

Új munkahelyemen 8 órára be lennék jelentve, de csak minimálbérrel, az később a nyugdíjelszámolásra lenne kihatással?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Naná! Mi másra?
2016. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, hány éves vagy, de ha 20-30 körül, akkor annyira nem foglalkoznék vele - annyit nem "dob" rajta, amikor 30 év múlva nyugdíjba mész...
2016. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Lenne. Ha jól értem kapsz majd mellette zsebbe egy kis pluszt. Na abból nyithatsz valamilyen nyugdíjcélú megtakarítást (pl önkéntes pénztár, nyugdíjbiztosítás), amivel kipótolhatod a nyugdíjadat.
2016. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok. Én is arra gondoltam, hogy nyitok valami nyugdíj előtakarékossági valamit...
2016. márc. 19. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen, arra is.


Meg táppénzt is minimálbér után kapsz, ha esetleg beteg leszel. Meg aztán az ilyen cégek a fizetett szabadságnál sem szívesen fizetik ki a "zsebbe" részt mikor szabin vagy. Meg még sorolhatnám...

2016. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Lenne. De úgy sem lesz 20 év múlva nyugdíj. Gondolom a fizetésed is több így mintha rendesen be lennél jelentve, tegyél félre egy kis pénzt.
2016. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dudok Andrásné ***** válasza:
Ennyi idősen akkor használd ki hogy legyen önállo lakásod, mert a nyugdijból ugyis éhen halsz ha nem lesznek jól kereső gyerekeid.max 10 éves futamidőben lehet gondolkodni tovább nem érdemes.En most 45 év munkaviszonnyal 57.075.ft ot kapok nyugdijat.De abbol a kis fizetésekből meg nem lehetett felrerakni 4 gyerek mellett.ha most annyi idős lennék mint te mennék külföldre legalabb 5 10 évre hogy nyugodt öregkorom legyen anyagilag
2016. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van lakásom...külföldi én már nem merek bevállalni, és nyelvtudásom sincs hozzá...
2016. márc. 23. 09:18
 9/9 A kérdező kommentje:
*munkát
2016. márc. 23. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!