Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten szeretnék albérlete...

Budapesten szeretnék albérletet kivenni ez hogy megy? 18L

Figyelt kérdés
Szegedi vagyok Budapestre költözök fel fősulira és most fogok egyedül lakni először. Nem nagyon vagyok otthon az ilyen témában:D Lakást keresek 13,6,7 kerületben kb vagy környékén olyan havi 180ezer a maximum.. és néztem hirdetéseket de a kaució az pontosan mi pl:450 a havi kaució +lakbér+ rezsi meg közösköltség .. és ezt ezek mellé minden hónapban kell fizetnem? azaz majdnem ha 180 az albértlet akkor 630ezer havonta?:D Elnézést ha valami kicsit értelmetlen lett ..

2016. ápr. 12. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha mondjuk kinézel egy olyan lakást, aminek 100ezer a bérleti díja havonta, és kéthavi kauciót kérnek, akkor 200ezret kell kifizetned, utána pedig minden hónapban 100at+rezsi+közös költség.


Ha két havi kaució szükséges akkor 300 ezret fizetsz először, mert két hónap kaució 200 plusz első hónap bérleti díj 100. Szinte mindenki előre kéri a bérleti díjat hónap elején.


Nem tudom 180 + rezsiért milyen lakást lehet bérelni. Nekünk csak 45 ezer +rezsi a másfél szobás lakás és tök jól megvagyunk benne a párommal.

2016. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy paran kifejtettek, eleg szajba ragos. De ne haragudj mar...komolyan ilyen szinten vagy es a felso oktatasba fogsz bekerulni + ennyi idosen van 180 ropid csak a lakhatasra?! Jooo eg :O

....

2016. ápr. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100-ért teljesen jó egyszobás albérleteket lehet találni.(ha belegondolunk ez is horror ár) Milyen extra igényeid vannak neked 18 éves egyetemistaként?
2016. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
megértettem köszönöm mindenkinek:) azért is kerdezek rá a dolgokra mert biztos akarok lenni venni , és igen eléggé igényes vagyok meg higénia mániás egy ideje szoval ezektőé kifolyolag :D
2016. ápr. 14. 22:11
 15/15 anonim ***** válasza:

ha szép vagy én látatlanba elveszlek feleségül ha 450-et ki tudsz fizetni egy albiért :D

először is nézd meg, hogy hol van helyileg az iskola! sokat fog számítani ha nem kell órákat utazgatni. amúgy 130-150+rezsi(20-30e)körül már szép garzont illetve másfél szobás lakást lehet bérelni.

ha ennyire nem értesz hozzá javasolnám, hogy keress fel egy ingatlanos irodát, mert nem mindegy, hogy milyen albérleti szerződést írsz alá!

2016. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!