Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő alatt találtál...

Mennyi idő alatt találtál munkat (bsc közgazdász)?

Figyelt kérdés
Én kezdem úgy érezni, hogy reménytelen az egész, hónapok óta nem találok semmit, pár helyre behívtak de vissza sem jeleztek. Nyelvvizsgám középfokú angol van. Mit tegyek? Hagyjam a kozgazt es foglalkozzak valami mással?
2016. jún. 2. 11:36
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nekem Budapestre logisztika es pályakezdő szavakkal 11et adott ki de abban a raktárostól a villanyszerelőig van minden ami inkább nem. De köszönöm a segítséget. Mit írtál be konkrétan?
2016. jún. 3. 22:23
 32/41 anonim ***** válasza:
Az a baj a közgázzal, hogy mindenből mazsoláznak egy kicsit, de végül nem értünk semmihez...
2016. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nekem Budapestre logisztika es pályakezdő szavakkal 11et adott ki de abban a raktárostól a villanyszerelőig van minden ami inkább nem. De köszönöm a segítséget. Mit írtál be konkrétan?
2016. jún. 3. 22:24
 34/41 A kérdező kommentje:
32: ez igy van. Csak akkor legalább vennének fel pályakezdőt is hogy megtanulhassuk.
2016. jún. 3. 22:26
 35/41 anonim ***** válasza:
Az a baj a projektmenedzserrel, hogy ilyen pozícióba az ember nem úgy szokott kerülni, hogy "heló, pályakezdő főnök vagyok", hanem úgy, hogy xy iparágban sokáig dolgozott, ért már hozzá, vannak vezetői ambíciói és az lesz. A logisztika meg megint csak nem gazdálkodás és menedzsment területe. Külön logisztikai mérnöki szak van.
2016. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
50%

Igazgatás-szervező diplomám van, ami ügye végülis közigazgatás, de nem is akartam közigazgatásban dolgozni, angolul és németül beszélek középfokon, releváns irodai tapasztalatom 0, és 1 hónap alatt találtam magánvállalatnál irodai munkát a diplomámmal jogi osztályon 200 nettó kezdő bérért. Pedig az én diplomám nem jobb, mint a tiéd....

De napi 25-30 helyre küldtem az önéletrajzom, heti 2-3 interjúra jártam.

2016. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Akkor nekem egyszerűen nincs szerencsém, vagy mar nem tudom mire gondoljak..
2016. jún. 3. 22:37
 38/41 TamásTóth ***** válasza:

Ha akarod ránézek a CV-dre privben ha feltöltöd valahova.

Alapvetően az is fontos, hogy az önéletrajzod a konkrét állásra picit átírd átfogalmazd. Pl ha marketinges állásra is jelentkezel, akkor emeld ki az egyetemen a marketinges óráidat, de ez csak egy példa a sok közül. A lényegtelen elemeket vedd ki, amelyek nem relevánsak az adott állás esetében. Pályakezdőként 1 oldalnál ne legyen több a CV.

2016. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

Ja és a párom is felköltözött Pestre velem, neki csak érettségije van, de 6 évig raktárosként dolgozott gyárban, ami végülis csak betanított munka, elküldte 5 helyre logisztikai ügyintézőnek a jelentkezését, tehát irodai munkára, és 3 helyről azonnal visszahívták, és fel is vették az egyikre, azóta már be is iskolázták logisztikai ügyintéző felsőfokú képzésre is, hogy a papírja is meglegyen.

És egyikőnknek se volt protekciója tényleg.

Szóval szerintem ne keseredj el, küldd el minél több helyre a jelentkezésed, majd lesz valami előbb utóbb.


Ig-szerves válaszoló voltam

2016. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
KÉrdező, találtál állást? Milyet?
2016. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!