Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hazudják azt sokan hogy...

Miért hazudják azt sokan hogy a jogászok/közgazdászok könnyen el tudnak helyezkedni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Jogászokról nem tudok nyilatkozni, de a környezetem nagy része velem együtt közgazdász végzettséggel rendelkezik, és a tapasztalat az, hogy marha könnyen talált munkát mindenki.

Én a fősuli mellett kezdtem el dolgozni és azóta folyamatosan van munkám, kétszer váltottam munkahelyet.

Nyilván ez régiónként változik, én Budapestről beszélek most.


Miért hiszed az ellenkezőjét?

2016. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Te is hazudsz. De azt nem értem, hogy miért.
2016. júl. 9. 21:10
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért hazudik mindenki, hogy téged felbosszantsunk. Ez egy nagy, országszintű kollektív terv része!
2016. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 TamásTóth ***** válasza:
76%
Kérdező, jó lenne tudni hol laksz, melyik főiskolán/egyetemen végeztél és hogy eddig milyen szakmai tevékenységeket folytattál. Lehet először magadban kéne keresni a hibát és nem a abban, amit tanultál.
2016. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, te is hazudsz kár a szóért, úgy mint én az első válasznál. :D


Nekem nincs több kérdésem a kérdezőhöz, e azt hiszem értem miért nem tud elhelyezkedni ezzel a hozzáállással.

2016. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

"TamásTóth nevű felhasználó válasza:


Kérdező, jó lenne tudni hol laksz,"


Megmondom én, Pécsett... És állandóan itt sír, hogy már 50 állásinterjún volt, meg hogy laza erkölcsű lesz... Eleinte komolyan vettük, jobbnál jobb tanácsokat kapott, de nem változtat semmin, csak itt sajnáltatja magát.

2016. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Akit 50 interjú után nem vesznek fel, akár milyen szakmája is legyen, azzal nagyon komoly bajok vannak. Vagy szakmailag nem stimmel vagy egyéb, elsősorban mentális baja van.
2016. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

7-nek


Jaaaa ? de a gyilkos börtön töltelék valagát azt lehet csókolgatni, mi ? Amikor munkaterápiáról van szó, meg arról, hogy a pártfogó a fenekét csókolgassa és visszahelyezze a társadalomba !!!

2016. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
Lehet nem egyet érteni , akkor is előbb fog milliós kártérítést kapni a gyilkos a börtönbe, meg simít a buksijára, akivel futnak hanyatt homlok Passauig, csak azért mert nem tetszik neki a cella falának a színe . A tiszta erkölcsű, nyomorult, szerencsétlent meg, aki, igen már az 50 vagy 130. interjújánál tart, azt meg lehet lehülyézni, hülyének nyilvánítani és kirekeszteni a munkavilágából, meg az egész társadalomból .
2016. júl. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Jogászokról nem tudok nyilatkozni, én közgazdász vagyok. Székesfehérváron kb. 4-5 nagyobb cég van, aki felvenne közgazdászokat, de általában jobban kedvelik a pályakezdőket, mert ők olcsóbbak.

Pályakezdőként hamar elhelyezkedtem, viszont fejlődni képtelenség egy SSC-ben.

10 év tapasztalattal már nem nagyon kellettem más helyi cégeknek, mert túl magasnak ítélték a bérigényemet. Ezzel szemben Pestre nagyon sok interjúra hívtak, szerintem ott nagyon hamar találtam volna állást.

Viszont ne használd a hazudik szót, mert túl erős egy ilyen helyzetben. Max. neki nagyobb szerencséje volt, mint neked.

Nyelvekkel hogy állsz? Angol tárgyalási szint az alap, ha még egy nyelv megy min. középfokon, akkor nem lehet gond.

2016. júl. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!