Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hazudják azt sokan hogy...

Miért hazudják azt sokan hogy a jogászok/közgazdászok könnyen el tudnak helyezkedni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Én viszont éltem Pécsen, és abban a városban el tudom képzelni, hogy valaki saját hibáján kívül nem talál munkát. Elég ha nem protezsálja be magát senki. Egy ilyen belterjes városban nem lehet kapcsolatok nélkül elhelyezkedni. Én is többek között ezért jöttem el onnan...
2016. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
ájjjjon már meg a menet!! hogy éritek el ( közgáz) hogy behívjanak interjúra? :D
2016. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%

Talàn egyetem közben el kellett volna menni dolgozni,és nem csak bulizni.

Most isszàtok a levét aki okos az elment suli közben dolgozni most vàlogathat.

2016. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem is egy kérdés, láthatóan a kérdező is sz..rik a válaszolókra, csak kötekedni akarsz, miért nem törölték még?
2016. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
En is közgazdász vagyok es fel éve ülök itthon. Budapesten keresek munkat es kb annyi az igényem, hogy bruttó 300 es ne pénzügy-számvitel-adó-bank kategória (mert gazdmenre jártam nem pénzügyre). 2x behívtak de semmi...
2016. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
Penzigyeskent csak pénzügyekkel nrm akarsz foglalkozni és nem tapasztaltam munkát. EjnyE, ki érti ezt...
2016. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
11%
Előző vagyok. Mondtam, nem pénzügyre jártam. Ha az érdekelne akkor akkor mentem volna nem gazdmenre. Ilyenek, hogy logisztika stb érdekelnek!
2016. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

" En is közgazdász vagyok es fel éve ülök itthon. Budapesten keresek munkat es kb annyi az igényem, hogy bruttó 300 es ne pénzügy-számvitel-adó-bank kategória (mert gazdmenre jártam nem pénzügyre). 2x behívtak de semmi..."


Te, ez olyan mintha informatikusként nem akarnál számítógépek közelébe sem menni :D


" Előző vagyok. Mondtam, nem pénzügyre jártam. Ha az érdekelne akkor akkor mentem volna nem gazdmenre. Ilyenek, hogy logisztika stb érdekelnek!"


Van külön logisztikai mérnöki szak és mesterképzés is van ilyen, nálatok ez maximum mutatóban lehetett 1-2 tárgy keretén belül. Te a saját pályádon kívül szeretnél elhelyezkedni. Amúgy nagyon jól leírtad hogy mi érdekel: semmi.

2016. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
62%
A logisztika nincs a pályámon kívül. Nem tudom, hogy egy beszerzés, gyártás tervezés vagy egy eszkozgazdalkodas miért lenne a pályámon kívül. Ha minden közgazdászt pénzügyre képeznenek, akkor lenne a pénzügy-számvitel es kész. A turizmusos is közgazdász, azt miért nem kuldod pénzügyre? Mert nem az a terület, ahogy en sem. Nálunk a pénzügy es a számvitel volt mutatóban!
2016. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

15:

Tehát ha 300 bruttónál kevesebbet adnának, az tosszabb lenne, mint ha otthon ülnél? Érdekes, én informatikusként egyetem alatt közel ingyen dolgoztam, majd 150 nettóval kezdtem (4 éve), és utólag megérte, hogy nem esett le az "aranygyűrű" a kezemről, mert később találtam jól fizető állást, immár a megszerzett tapasztalataimat felmutatva. Szerintem az ember akkor kötheti ki, hogy mennyiért dolgozik, ha van már mit felmutatnia a puszta papiron túl.


Abban viszont igazat adok, hogy nem akarsz olyan területre menni, ami nem érdekel.

2016. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!