Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek is szörnyű amit a...

Szerintetek is szörnyű amit a HR-esek művelnek?

Figyelt kérdés
Most végeztem kommunikáció és médiatudomány szakon ráadásul az egyik legszínvonalasabb intézményben, a Debreceni Egyetemen. Általában behívnak állásinterjúkra, de volt egy ami nagyon felidegesített. Ez egy hitelvalidációs állás volt egy nagybankban, de mivel a kommunikációt nagyon hangsúlyozták így úgy gondoltam jó eséllyel bekerülhetek. Nem jeleztek, majd mikor felhívtam őket közölték, hogy nincs meg hozzá a megfelelő kvalitásom, ami nonszensz ugyanis ez az egyik fő dolog amit elvártak a jelölttel kapcsolatban. Hogy lehetne megakadájozni, hogy ilyen kis p.csa hr-esek elvegyé a munkát az oda illőktől? 24/L

2016. okt. 17. 09:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
haha.
2016. okt. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

18:

Azért nem biztos, hogy ártana neki, ha visszavenne kicsit az arcából.

2016. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben a HR-es nagyon is jól végezte a munkáját...
2016. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem az szörnyű, amit Te művelsz!
2016. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azért bennem komolyan felmerült, hogy a kérdzeő tudja-e egy általán, hogy mi az a hitelvalidáció...
2016. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 00hory00 ***** válasza:
100 elküldött önéletrajzból, ha behívnak 20-ra, jo vagy. Ha ott is ügyesen megfelelsz, akkor kapsz 2-3-től ajánlatot. Én is büfé szakkal dolgozom pénzügyi szektorban, szóval nem lehetetlen. Behívtak, mert jo volt az önéletrajz és láttak benne fantáziát, de nem másnap és nem az egyetemről kijőve... Előtte kellett csinálni szart is, amit be lehet irni. Ott at kellett mennem egy 3 körös interjún, de már az elsőnél, hogy húzzak el egy penzugyit csinálni. Szóval kitartás :D
2016. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Tipikusan az a példa jutott eszembe, amit O. Sz. mondott valamikor (biztos voltál az előadásain)... Hogy beballag a frissen végzett hallgató állásinterjúra és azt hiszi, hogy zsebre vágja a hr-est, ha az mondja, hogy jó kommunikációs készségel rendelkezik...


(szintén DE kommunikáció szakos)

2016. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!