Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, érettségivel,...

Budapesten, érettségivel, irodai munkával kb mennyit lehet keresni? Tudom hogy sokféle van de csak egy kb. számot szeretnék tudni.

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 09:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

"Én egy nagyvállalatnál dogozom irodában és nettó 145-öt kaptam kezdésnek"


Gimnáziumból kiesve, 0 munkatapasztalattal? Bocs, de kicsit hitetlenkedem... :-) Gyanítom, hogy nem 18 évesen kaptad a nettó 145-öt.

2016. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

"hogy én is irodai munkát végzek egy multinál, és 113e-et kapok nettóban. Pedig kell hozzá nyelvet is tudni, mivel angol nyelven megy az anyacéggel a levelezé"


egy mekiben keresnek ennyit felelősség nélküli munkával napi 8 órában.


Miért buli a magyaroknak hogy nyelvtudással elmennek ennyiért dolgozni, 1 30 nmes garzont nem lehet fenntartani ilyen fizetésből.



Mire jó ez?


Persze tudom, a többség örököl mamitól lakást és akkor jólvanaz úgy elég annyi fizetés.


De másnak lakbért is kéne fizetnie...

2016. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#12 talán mert nincs kedvem 12 órázni, meg 3 műszakozni kint a hidegben.. más állást meg nem kapok!
2016. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%

ember, 1 mekiben ennyi a fizetés napi 8 órában meleg helyen légkondis konyhában.


Nagyon durván alulfizetnek.


De hát te tudod.


Ha neked ez jó, akkor csináld.

2016. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sárga-kacsa, alias "Balázska", húzzál már el dolgozni.

Néha elszórakozok rajtad, de most már rohadtul kezd idegesíteni, hogy mást nem tudsz, csak másokat hergelni. SEGÍTENI? SOHA, SENKINEK!

2016. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%

Most is segíteni próbálok!


Nyitom fel a szemét hogy lássa mennyire kihasználják!


Kedves 110 ért robotoló!


Holnap szépen béremelést kérsz mert nyelvtudásod is van!


Mondd meg nekik hogy egy mekiben ilyen a fizetés, és eleged van!


Kiállni kell magadért.

2016. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16: Akkor mehet a mekibe, ha az jobban tetszik neki. :)
2016. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem igaz, nem segíteni próbálsz - ez egyszerű lázítás, ami önmagában nem lenne baj, ha legalább egy kis rálátásod lenne a dolgokra:

1.- nem költözhet mindenki külföldre

2.- nem mindig csak azért alacsony a munkabér, mert a vállalkozó, a cég, stb "szemét", zsugori, kapzsi, stb., hanem azért, mert piszok magasak az adóterhek.

Hallottál már arról, hogy egy vállalkozónak a minimálbér 150- szerese után kell 27 % szoc.ho adót fizetnie?? Ez havi 45 ezer ft és ez csak egy a sok adó közül...



Nézd már meg ezt a táblázatot - és ez sajnos igaz:


[link]


Különösen figyelmedbe ajánlom a 3-as sort. ahhoz, hogy valaki nettó 105 ezer ft-ot kapjon, az a munkáltatónak 195 ezer ft-jába kerül!! Majdnem dupla annyiba!

Ezt azért ki is kell ám termelni, előállítani - ezt már többször mondták Neked, de falra hányt borsó.


Egyszer azért majd csak felfogod, hogy nem az a fő probléma, hogy a minimálbér kevés - persze, hogy az - hanem az, hogy ISZONYÚ MAGAS AZ ADÓTEHER!


Nem egy vállalkozó ismerősöm van, aki már saját maga dolgozik a boltjában - mert nem tudja az alkalmazottat fizetni (kiskereskedelem, amit megölnek a multik)

2016. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

pontosan tudom mennyit kell befizetni a minimálbér után!


49 % az adóék, 51 % ot kap a dolgozó a bérköltségből!


"Nem egy vállalkozó ismerősöm van, aki már saját maga dolgozik a boltjában - mert nem tudja az alkalmazottat fizetni "


Húha micsoda tragédia, dolgoznia kell a vállalkozónak!


Mindjárt megsajnálom szegénykét.

2016. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#16 dehogy kérek béremelést.. béremelés hozza magával a több munkát, más beosztást. Kell a fenének ez. Jó ez itt nekem ahol vagyok.
2016. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!