Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, érettségivel,...

Budapesten, érettségivel, irodai munkával kb mennyit lehet keresni? Tudom hogy sokféle van de csak egy kb. számot szeretnék tudni.

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 09:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
63%

""Nem egy vállalkozó ismerősöm van, aki már saját maga dolgozik a boltjában - mert nem tudja az alkalmazottat fizetni "


Húha micsoda tragédia, dolgoznia kell a vállalkozónak! "


Már megbocsáss, de Te tényleg ennyire nem érted a dolgokat? Ha a vállalkozó nem tudja fizetni az alkalmazottat az adóterhek miatt, akkor EL KELLETT BOCSÁTANIA az alkalmazottat, azaz 1 munkahely megszűnt, majd a folytatás az, hogy a végén a vállalkozó sem tudja fizetni és becsődöl. Tudod TE, hány 30-40 éve működő műszaki és más jól működő kis boltok csődöltek be a környékünkön? BP belváros. Üresen panganak az üzlethelyiségek, mert olyan magas a bérleti díj és az adóteher, hogy mindenki belerokkan.

Miért nem az állam ellen lázítasz a hatalmas adóterhek miatt? Ja, hogy az esetleg veszélyesebb???

2016. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

tudom hogy sok az adóteher, pontosabban az alacsony béreken túl sok.


A burzsuj fizetésen kevésbé probléma ez, ott úgyis rengeteg a profit, van miből fizetni.


Sokszor kifakadtam már itt si az egykulcsos adórendszer miatt, de leordították a fejemet a magyarok!


Nekik ez a jó, hogy ugyanúgy adózik az éhbéres mint a milliárdos.


Ezt szeretik.


Így le van nyomkodva a melós a padlóra, élvezettel le lehet nézni az inges állásokból a koplaló munkásokat.

2016. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!