Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írjam le az öt legfontosabb...

Írjam le az öt legfontosabb dolgot az életemben? Állítólag ez az állásinterjúm, ez most komoly szerintetek?

Figyelt kérdés

Fenyőfaárus munkára jelentkeztem. 6 napig csinálnám, erre meg ilyet kérnek: "Üdvözlöm Kedves ...! Kérem írja le az öt legfontosabb dolgot az életében! Mindegyiket legalább egy mondatban jellemezze és minden mondat,álljon legalább tíz szóból! Kérem,legkésőbb holnap reggel 8:00-ig válaszolni szíveskedjen! Nagyon köszönöm! Üdvözlettel: .... "


Ez parádé, találkozott már valaki ilyennel, ez komoly egyáltalán??


2016. nov. 22. 17:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10.: Mint pl.? KÍváncsi vagyok a véleményedre :)


Csodálkozom, hogy senki sem írta, hogy na de hát ő a főnök, mindent meg kell csinálni. Magánéletről ne kérdezgessen, semmi köze hozzá.

2016. nov. 23. 22:09
 12/13 anonim ***** válasza:

Leírhattad volna 10 szóban azt is, hogy nem kívánsz erről ismeretleneknek nyilatkozni.


Annak a levélnek semmi értelme nem volt amit küldtél. Ennyi erővel válaszolni se kellett volna.

2016. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát nem mai kérdés, de hozzátenném, hogy ez minden, még a legótvarabb munkahelyen is így van, ahol éhbérért 12 óráztatnak betanítottan 80 as IQ val rendelkezőket. Szóval tényleg BÁRKI meg tudná csinálni akinek van két keze meg két lába.

Én egy Isten háta mögötti kis boltba jelentkeztem, mint "árufeltöltő" -egy zöldséges volt- és kb 45 percig faggatott a drága főnök, ilyen diplomás munkához illő kérdésekkel mint: mondjak 3-3 jó/rossz tulajdonságot magamban, miért ezt a munkát választottam, miért én lennék a legmegfelelőbb rá (mire b@meg? arra, hogy kipakoljak naponta 10 répát meg 5 karfiolt?? erre? hát ehhez aztán tényleg nagyon nagy kompetencia és megfelelés kell!! -gondoltam) És csak ment a kérdésbombázás, mintha legalábbis a Belügyminisztériumba jelentkeztem volna valami főtanácsosnak. Hihetetlen, de ez van. (természetesen nem vettek fel, mert ugye nagyon nagy a munkaerőhiány, csak nem kéne csodálkozni, ha ilyen gyökerek a munkáltatók is, hogy a legaljább munkákat is úgy kiszűrik mintha Marsra szálláshoz keresnének embereket)

2020. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!