Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok diplomás embert ismertek,...

Sok diplomás embert ismertek, aki gyárban dolgozik a szalag mellett, betanított munkásként?

Figyelt kérdés
Milyen szakot végeztek?
2016. nov. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
de ha nincs más lehetőségem, mégis hova menjek? kell a pénz..és csak ilyen helyekre vesznek fel bármikor bárkit.
2016. nov. 27. 13:13
 12/48 anonim ***** válasza:
67%
Akinek kell a pénz az nem válogat.
2016. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
92%
Nyílván és nem feltétlen, mindenki ilyen a gyárakban, viszont ahogy egy akár suliban is, rengeteg fajta ember van egy helyen érted? És tényleg vigyázni kell, hogy kinek mennyit és mit engedel meg, mert hamar rászállnak az emberre. Nem bexaratni akarlak, csak tényleg a kisistenektől távol kell tartani az embernek magát mert soknak az iq szinte meg az eq-ja is a béka segggge alatt van valahol.
2016. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
92%
#8 nem kell ide gyerek. Elég ha olyan telefont vesznek amiért 2-3 hónapot kell nekik dolgozni! Persze ez évente eljátsszák 1x. 2-3 hónap elmegy a kocsira, benzinre, cigire, maradék 7 meg a sima megélhetésre! El is telt az 1 év, 0 megtakarítással.
2016. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%
14 persze én csak egy példát írtam. sok fajta dolog lehet. De nem egy embert láttam már gyári melósként robotolni és beleszürkülnek, belefáradnak, a folyamatos műszakolás, a csekkek fizetése, és a vegetálásba. Jah, és sokan ilyenek meg fújnak az "irodásra" közben meg én azt is csináltam már, nem olyan könnyű irodistának sem lenni, nem csak a kávézásból meg beszélgetésből álll.... de nyilván inkább ez mint a fizikai xar, viszont irodás bemegy fixen reggel nyolcra, mondjuk hatig, és utána nem tud mást intézni sem. akár doktorhoz menni, fodrász vagy valami.
2016. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell semmi, jogsim nincs, kocsit nem akarok. Műszaki cikkek (telefon, TV, PC, laptop) se izgatnak, elég egy olcsó, de használható. Nem akarok villogni, felvágni stb. Ruhákból se kell feltétlen márkás. Lakást se akarok venni, mert édesapám és édesanyám nevén is van 1-1, állítólag mindkettőt én öröklöm majd valamikor és nem akarják, hogy vegyek még egyet. Gyerekem nincs, sőt barátnőm se, semmilyen komoly kapcsolatom nem volt sosem. Szórakozni szoktam járni, de nem költök 20-30 ezret egy helyen, 2 ezer bőven elég egy éjszakára. Szóval nincsenek nagy kiadásaim.
2016. nov. 27. 13:26
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
na jó de nem is ez volt a kérdésed. Ha meg valakinek a ház minimum de már megvan, vagyis úgyis öröklöd, az azért nem kis dolog, legalább erre nem kell agyalnod, és ha szerencséd van, akkor ellötyöghetsz egy gyárban is ha ez téged kielégít.
2016. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
64%

""A fontos, hogy legyen referenciád, munkahelyi tapasztalataid, nyelvismereted és kapcsolataid"


Ja igen..ez az ami sajnos nincs.."


16 év alatt nem építettél ki kapcsolatokat, nem szereztél releváns gyakorlatot, nem tanultál meg legalább 1 nyelven rendesen? Akkor kérlek ne csodálkozz, ha nem jut más, mint a gyári munka. Ilyen hozzá-nem állással sajnos nem is vagy alkalmas más munkára.

2016. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
48%
18as. azért ismerve a mai illetve az elmúlt viszonyokat, nem dúrva picit ez amit írtál? Mintha a nyelvtanulás tényleg csak a szorgalmon és nem a ráfordított összeg és tehetségen is múlna. nem? vagy kapcsolatok.... sok barát és ismerős elzákózik, senki nem szereti más miatt tartani a hátát.
2016. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

16 évben benne van az általános suli és a gimnázium...azok alatt milyen tapasztalatot szerezzek?

Nyelvet tudok, az kellett a diplomához, meg voltam gyakorlaton 2 helyen, de nem vesznek fel főállásba.


Amúgy miért nagy dolog, hogy valaki házat örököl?

2016. nov. 27. 13:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!