Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok diplomás embert ismertek,...

Sok diplomás embert ismertek, aki gyárban dolgozik a szalag mellett, betanított munkásként?

Figyelt kérdés
Milyen szakot végeztek?
2016. nov. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Én már inkább hányok a nőktől...elég kétszínűek. Csak kihasznál és közben van 5 másik csávója melletted.
2016. nov. 27. 14:23
 32/48 anonim ***** válasza:
63%

ne haragudj de szerintem hozzáálásoddal van baj. Szerintem viccnélül menj el pszicholugoshoz addig dolgozhatsz gyárba. Aztán tüzz ki magad elé célokat, hozzál érte áldozatot, legyen ez család, munka, saját cég alapitas bármi.

Máshogy nem megy. Nem kell mindenhez kapcsolat és bármikor ki lehet alakitani kapcsolatokat, 20 évesen is 30 évesen is. Nem kis dolog lakást örökölni, adj hálát inkább azért hogy nem kell még albira is költened.

2016. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Miért baj a hozzáállásom? Mert nincs feltűnési viszketegségem és nem akarok a legújabb telefonokkal, márkás ruhákban, drága kocsikkal villogni, játszani a műmájért, ahogy a mai fiatalok? Nem akarom a kisebbségi komplexusomat kiélni másokon, azok megalázásával, szemétkedéssel? És nincs szükségem érdekkapcsolatokra sem?


Nem hinném, hogy bennem van a hiba és nekem van szükségem pszichológusra.

2016. nov. 27. 19:07
 34/48 anonim ***** válasza:

előző vok: akkor mi a célod?


Célnélkül nem lehet élni.

2016. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Az a célom, hogy minél több időt élvezettel töltsek el az életemből.
2016. nov. 27. 19:39
 36/48 anonim ***** válasza:

akkor gratutálok...nem tudom milyen diplomád van..de szinvonalas lehet :D

Tanács: találj vmi célt.

2016. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Mert neked mi az életcélod?
2016. nov. 27. 20:05
 38/48 anonim ***** válasza:
92%
nyelvtudással elmehetnél irodai munkára. rengeteg ilyet keresnek. Ügyfélszolgálatos, kapcsolattartó, coldcallos, stb. Lehet válogatni. Érettségi meg nyelvtudás kell csak hozzá. orosszal meg főleg.
2016. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

UTOLSÓ!

Bírom hogy dolgozni senki nem akar, csak ülni egy irodába emelgetni a telefont meg simogatni a papírokat havi 500.000-ért,ész áll meg komolyan

2016. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
mert jobb 12 órában megszakadni havi 80ért, ahol még emberszámba se vesznek? nem elég, hogy semmire nem lesz pénzed, de időd se és leépülsz fizikailag, szellemileg.
2016. nov. 27. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!